Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
33 500 zł
Umowa zawarta
22 maja 2025
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 33 500 zł – 129 068 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja ewidencji gruntów i budynków”

Zamawiający Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie (Piaseczno, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków”, wybierając ofertę wykonawcy GEO-S Karolina Kowar. Wartość umowy: 33 500 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
33 500 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GEO-S Karolina Kowar (Miechów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 33 500,00 zł (umowę zawarto 22 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 33 500,00 zł do 129 068,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.3.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013270979

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chyliczkowska 14

1.5.2.)Miejscowość

Piaseczno

1.5.3.)Kod pocztowy

05-500

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@piaseczno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.piaseczno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b209d67b-4214-4c08-8e82-f6d8f9d76cf5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja ewidencji gruntów i budynków”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b209d67b-4214-4c08-8e82-f6d8f9d76cf5

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00250566

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00021207/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.11 Modernizacja ewidencji gruntów i budynków

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00183317

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPU.272.18.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja ewidencji gruntów i budynków zgodnie z "Projektem modernizacji ewidencji gruntów i budynków” i warunkami technicznymi.
Obręb 0005 PAN Jastrzębiec, gm. Lesznowola.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71354000-4 - Usługi sporządzania map

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

129068,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GEO-S Karolina Kowar

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6591458537

7.3.3)Ulica

ul. Szewska 41

7.3.4)Miejscowość

Miechów

7.3.5)Kod pocztowy

32-200

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Klasyfikacja Gruntów Dawid Łowisz Ul. Osiedlowa 55, 34-100 Wadowice
NIP: 551 255 64 01 - Wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów

Przedsiębiorstwo Geodezyjne Geoprof S.C.
Jarosław Kożuch, Sławomir Zając Ul. Eliasza Walerego Radzikowskiego 65K
lok. 12, 31-315 Kraków NIP: 677 214 71 43 - Pomiar budynków, zmienionego zakresu użytków zabudowanych oraz ustalenie granic działek ewidencyjnych

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Kartograficznych i Projektowych Sklep Spożywczo-Przemysłowy Tadeusz Piasek - Pomiar budynków, zmienionego zakresu użytków zabudowanych oraz ustalenie granic działek ewidencyjnych

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71300000-1Usługi inżynieryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piaseczno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 33 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71300000-1 (Usługi inżynieryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GEO-S Karolina Kowar (Miechów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.