Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
188 000 zł
Umowa zawarta
27 maja 2025
Okres realizacji
42 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja mechaniczna bez limitu kilometrów30%Wyposażenie dodatkowe10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup mikrobusa 9-cio osobowego (8+kierowca) do przewozu osób niepełnosprawnych dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Słowikowie

Zamawiający Gmina Orchowo (Orchowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup mikrobusa 9-cio osobowego (8+kierowca) do przewozu osób niepełnosprawnych dla…”, wybierając ofertę wykonawcy AUTO CLUB SP. Z O.O. Wartość umowy: 188 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina OrchowoOrchowo, Wielkopolskieopublikowano 27 maja 2025
Wartość umowy
188 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AUTO CLUB SP. Z O.O. (Poznań), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 188 000,00 zł (umowę zawarto 27 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 42 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ORCHOWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019378

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 6

1.5.2.)Miejscowość

Orchowo

1.5.3.)Kod pocztowy

62-436

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@orchowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.orchowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://orchowo.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup mikrobusa 9-cio osobowego (8+kierowca) do przewozu osób niepełnosprawnych dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Słowikowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e4ef5d4b-3f11-47ff-b15f-e09e32feaad6

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00250520

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00033565/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Słowikowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00220076

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RF.DGZP.271.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

154303,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup) mikrobusa 9-cio osobowego (8+kierowca) z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych z przeznaczeniem dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Słowikowie.
2. Zakup przedmiotu umowy realizowany jest w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami w III obszarze D – likwidacja barier transportowych na rzecz ŚDS w Słowikowie.
3. Dostarczony przedmiot umowy musi być nowy, w pełni sprawny i gotowy do użycia zgodnie z jego przeznaczeniem, musi odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym, nie może być obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich oraz musi być zgodny z ofertą.

4.5.3.)Główny kod CPV

34114400-3 - Minibusy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

188000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

188000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

188000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AUTO CLUB SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7822380601

7.3.3)Ulica

ul. Opłotki 15

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-012

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

188000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34114400-3Minibusy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 298 zł
Próbka: 104 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
299 345 zł1 184 753 zł
Rozstęp międzykwartylowy
885 408 zł
Źródło próbki
CPV 34114· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
299 345 zł
Mediana
551 298 zł
Górny kwartyl
1 184 753 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Brak danych do porównania.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Orchowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Orchowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 188 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34114400-3 (Minibusy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AUTO CLUB SP. Z O.O. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.