Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
245 249 zł
Umowa zawarta
26 maja 2025
Okres realizacji
do 1 lipca 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 245 249 zł – 453 196 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont dziedzińca szkolnego

Zamawiający Zespoł Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu (Powiercie, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont dziedzińca szkolnego”, wybierając ofertę wykonawcy MISZ-BUD Sp. z o.o. Wartość umowy: 245 249 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
245 249 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MISZ-BUD Sp. z o.o. (Kościelec), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 245 248,65 zł (umowę zawarto 26 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 245 248,65 zł do 453 195,54 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 lipca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespoł Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000097590

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Powiercie 31

1.5.2.)Miejscowość

Powiercie

1.5.3.)Kod pocztowy

62-600

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

632615197

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zsoks@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiercie.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1100777

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont dziedzińca szkolnego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ff735cfc-2501-4466-a4ba-597fbc608477

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00248754

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00134922/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remont dziedzińca szkolnego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00205496

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSCKR-ZP-2/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

230026,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Inwestycja obejmuje remont dziedzińca szkolnego . Remont polegać będzie na wykonaniu :
- robót rozbiórkowych ;
- robót ziemnych - koryta pod konstrukcję nawierzchni ciągów pieszych i pieszo- jezdnego ;
- nowych betonowych obrzeży trawnikowych ;
- nawierzchni ciągów komunikacyjnych – ciągu pieszego i pieszo jezdnego z betonowej kostki brukowej na podbudowie betonowej o zróżnicowanych wymiarach i kolorystyce ;
- nowych betonowych stopni schodowych ;
- wbudowania w nawierzchnię dziedzińca oświetlenia – lampy z oprawami do gruntu hermetycznymi liniowymi w ilości 11 szt. i oprawami hermetycznymi okrągłymi do gruntu szt.2 oraz200 mb kabla zasilającego ;
- pochylni dla osób niepełnosprawnych wraz z poręczami;
- donicy ograniczonej elementami palisady .
Roboty rozbiórkowe.
Projektuje się roboty rozbiórkowe polegające na demontażu :
• Rozebranie schodów z betonowej kostki brukowej gr.8 cm - stopni i spoczników– 27,03 m2
• istniejących nawierzchni ciągów pieszych z płyt chodnikowych betonowych 0,35x0,35x0,05 oraz betonowej kostki brukowej – 648,63 m2 ;
• obrzeży betonowych trawnikowych na podsypce piaskowej , o wymiarach 8x30 cm – 210,10 m ;
Roboty ziemne , wykonanie koryta .
W celu wykonania remontu istniejących konstrukcji nawierzchni ciągów pieszych na dziedzińcu
szkolnym należy usunąć betonowe płyty chodnikowe 35x35x5cm , betonową kostkę brukową gr.8cm
i wykonać :
• koryto w gruncie kat.I-IV o śr. głębokości 25 cm ( ciąg pieszojezdny ) – 100,48 m2 ;
• koryto w gruncie kat.I-IV o średniej głębokości 20 cm ( chodniki wraz z pochylnią ) – 287,01 m2 .
Wykonanie nawierzchni dziedzińca szkolnego .
Konstrukcja nawierzchni głównego ciągu pieszego ( dł.41,91m o szer.3,0m )
1. 8 cm - z betonowych płyt chodnikowych bez fazy o wymiarach 80x80 cm oraz z b.k.brukowej gr.8cm bezfazowej w 3 wymiarach (np. : 22,5cm, 32,5cm, 35,5cm) x ok.15cm, w kolorze naturalnego kamienia ( jasny szary, w ciepłym odcieniu o niejednolitym ubarwieniu ) układanej wzdłuż ciągu pieszego i pomiędzy płytami 80x80 cm;
2. 5 cm - warstwa podsypki cementowo-piaskowej 1:4,
3. 10 cm - podbudowa z betonu klasy C-8/10,
4. 5 cm – warstwa odsączająca
Konstrukcja nawierzchni chodników wym. 6,0m x 6,99m x 3 (obok głównego ciągu pieszego ):
1. 8 cm - z b.k.brukowejbezfazowej w 3-4 wymiarach (np.: 23,5cm, 29,5cm, 33,5cm, 43,5cm)
x ok.20cm w kolorze naturalnego kamienia ( jasny szary, w ciepłym odcieniu
o niejednolitym ubarwieniu),
2. 5 cm - warstwa podsypki cementowo-piaskowej 1:4,
3. 10 cm - podbudowa z betonu klasy C-8/10,
4. 5 cm – warstwa odsączająca
Konstrukcja nawierzchni ciągu pieszojezdnego ( dł.25,89m o szer.3,5m )
1. 8 cm - z b.k.brukowej gr.8cm bezfazowej w 3 wymiarach (np. : 22,5cm, 32,5cm, 35,5cm) x ok.15cm, w kolorze naturalnego kamienia ( jasny szary, w ciepłym odcieniu o niejednolitym ubarwieniu ) układanej w poprzek i wzdłuż ciągu pieszojezdnego;
2. 5 cm - warstwa podsypki cementowo-piaskowej 1:4,
3. 15 cm - podbudowa z betonu klasy C-12/15,
4. 10 cm – warstwa odsączająca
Konstrukcja opaski przyściennej :
1. 8cm - z b.k.brukowej gr. o pow. 38,96 m2 ( odzysk kostki przy rozbiórce nawierzchni placu ) ograniczonej obrzeżami betonowymi 8x30 o dł. 77,92 mb ;
2. 5 cm - warstwa podsypki cementowo-piaskowej 1:4,
Konstrukcja schodów :
1. stopnie o wymiarach 35x15 cm z prefabrykowanych elementów betonowych o dł.1,0 m (27 mb );
2. 8cm - powierzchni spocznika z b.k.brukowej gr. o bezfazowej w 3-4 wymiarach (np.: 23,5cm, 29,5cm, 33,5cm, 43,5cm) x ok.20cm w kolorze naturalnego kamienia ( jasny szary, w ciepłym odcieniu o niejednolitym ubarwieniu ) o pow. 27,86 m2 ;
3. 5 cm - warstwa podsypki cementowo-piaskowej 1:4,
4. 10 cm - podbudowa z betonu klasy C-8/10
Obramowanie , obrzeża .
Nawierzchnię ciągów pieszych i ciągu pieszo jezdnego należy ograniczyć obrzeżem betonowym o wymiarach 8x30x100 o łącznej długości dł.194,85m , układanym na podsypce cem. piaskowej 1:4 i ławie betonowej C-12/15 z oporem wg KPED 03.10.
Odwodnienie parkingu.
Odwodnienie remontowanej nawierzchni ciągów pieszych i ciągu pieszo jezdnego projektuje się poprzez powierzchniowe odprowadzenie wody spadkami podłużnymii=0,97% i i=0,80% oraz poprzecznymi ( jednostronnym i obustronnym i=0,50-2,00% ) .
Roboty dodatkowe – oświetlenie .
- montaż oświetlenia( lampy) - oprawy architektoniczne typu projektor LED liniowe ( 0,5m) hermetyczne do gruntu, szkło hartowane, dopuszczalny nacisk do 5000kg ,o mocy 28W w ilości 11 szt. montowane obustronnie ( 2 x 4 szt. ) wzdłuż głównego ciągu pieszego oraz jednostronnie ( 3 szt. ) wzdłuż ciągu pieszo jezdnego ;
- montaż oświetlenia( lampy) - oprawy najazdowe LED ( o średnicy ok.0,25m ) ze zmienną barwą, szkło hartowane , hermetyczne do gruntu , dopuszczalny nacisk 2500kg, o mocy 25W w ilości 2 szt. do podświetlenia drzewa rosnącego na placu ;
- montaż sterownika RGB ;
- ułożenie kabla YKY 3x2,50 w rurze osłonowej fi 50 zasilającego oświetlenie .

Roboty dodatkowe – postument pod zegar słoneczny .
- zakup i ustawienie postumentu betonowego wykonanego z betonu architektonicznego wzmacnianego włóknem szklanym , mrozoodpornego o wymiarach 0,80x0,80x0,70m z montażem na nim zegara słonecznego.

4.1. Przedmiot zamówienia został opisany w :
4.1.1. Załącznik nr A do SWZ: przedmiar robót;
4.1.2. Załącznik nr B do SWZ: Rysunki, ;
4.1.3. Załącznik nr C do SWZ: STWiORB;
4.1.4. Załącznik nr D do SWZ: Projekt zagospodarowania terenu;
4.1.5. Załącznik nr E do SWZ: Tabela elementów rozliczeniowych (kosztorys bez wyceny);
4.1.6. Załącznik nr A 1 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia;

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

245248,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

453195,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

245248,65 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MISZ-BUD Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6662127990

7.3.3)Ulica

Bogumiła 109

7.3.4)Miejscowość

Kościelec

7.3.5)Kod pocztowy

62-604

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

245248,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-07-01

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

brak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespoł Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Powiercie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 245 249 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MISZ-BUD Sp. z o.o. (Kościelec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.