Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
355 000 zł
Umowa zawarta
21 maja 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, KSEROKOPIAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH (TONERY, TUSZE, ETYKIETY, TAŚMY) NA POTRZEBY SĄDU REJONOWEGO GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKU

Zamawiający Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, KSEROKOPIAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH…”, wybierając ofertę wykonawcy PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Petlak Spółka Jawna. Wartość umowy: 355 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w GdańskuGdańsk, Pomorskieopublikowano 23 maja 2025
Wartość umowy
355 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Petlak Spółka Jawna (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 355 000,14 zł (umowę zawarto 21 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 220068080

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piekarnicza 10

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-126

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@gdansk-polnoc.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gdansk-polnoc.sr.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-59d39822-8e75-48e0-8a0b-83ea453c12a1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, KSEROKOPIAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH (TONERY, TUSZE, ETYKIETY, TAŚMY) NA POTRZEBY SĄDU REJONOWEGO GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKU

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-59d39822-8e75-48e0-8a0b-83ea453c12a1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00244683

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00109292/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych na potrzebę Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00145555

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OG.261.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, KSEROKOPIAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH (TONERY,TUSZE, ETYKIETY, TAŚMY)

4.5.3.)Główny kod CPV

30125100-2 - Wkłady barwiące

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

355000,14 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

355000,14 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

355000,14 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Petlak Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

725-10-20-624

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

355000,14 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30125100-2Wkłady barwiące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
294 266 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
196 302 zł564 448 zł
Rozstęp międzykwartylowy
368 146 zł
Źródło próbki
CPV 30125· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
196 302 zł
Mediana
294 266 zł
Górny kwartyl
564 448 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 355 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30125100-2 (Wkłady barwiące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Petlak Spółka Jawna (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.