Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
464 460 zł
Umowa zawarta
20 maja 2025
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 464 460 zł – 499 466 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji (na wykonany przedmiot zamówienia)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont dróg gminnych w miejscowościach Klukowo-Kolonia, Stare Kostry i Wyszonki-Błonie

Zamawiający Gmina Klukowo (Klukowo, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont dróg gminnych w miejscowościach Klukowo-Kolonia, Stare Kostry i Wyszonki-Błonie”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO MOSTOWE "MAKSBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 464 460 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina KlukowoKlukowo, Podlaskie (powiat Siemiatycki →)opublikowano 22 maja 2025
Wartość umowy
464 460 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO MOSTOWE "MAKSBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Bielsk Podlaski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 464 460,00 zł (umowę zawarto 20 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 464 460,00 zł do 499 466,25 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KLUKOWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670189

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Mazowiecka 14

1.5.2.)Miejscowość

Klukowo

1.5.3.)Kod pocztowy

18-214

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

862774520

1.5.8.)Numer faksu

862774542

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@klukowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.klukowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/klukowo

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont dróg gminnych w miejscowościach Klukowo-Kolonia, Stare Kostry i Wyszonki-Błonie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-34a39e1d-2a59-42c1-9de2-ac3fcf8c5f95

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00242286

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00046197/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Remont dróg gminnych w miejscowościach Klukowo-Kolonia, Stare Kostry i Wyszonki-Błonie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00178929

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIR.271.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

580004,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia Remont dróg gminnych na terenie gminy Klukowo w miejscowościach

1) Klukowo ­ Kolonia zlokalizowanej na działce o numerze ewidencyjnym gruntu: 427/1, od km rob. 0+000 do km rob. 0+225, położonej w obrębie gruntów miejscowości Klukowo-Kolonia, gmina Klukowo. Na przedmiotowej drodze planuje się: - remont istniejącej nawierzchni asfaltowej, - wyrównanie podbudowy z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5 C 50/30, stabilizowanego mechanicznie, średnia grubość warstwy po zagęszczeniu 10cm, - wykonanie warstwy wiążącej grubości 3cm z mieszanki mineralno-asfaltowej KR 1 ÷ 2, - wykonanie warstwy ścieralnej grubości 4cm z mieszanki mineralno-asfaltowej KR 1 ÷ 2, - wykonanie poboczy z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5; C 50/30, stabilizowanego mechanicznie grubość warstwy po zagęszczeniu 8cm. 2) Stare Kostry zlokalizowanej na działkach o numerach ewidencyjnych gruntów: 238 i 85, od km rob. 0+000 do km rob. 0+535, położonej w obrębie gruntów miejscowości Stare Kostry i Kostry-Podsędkowięta, gmina Klukowo. Na przedmiotowej drodze planuje się: - remont istniejącej nawierzchni asfaltowej, - wyrównanie podbudowy z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5 C 50/30, stabilizowanego mechanicznie, średnia grubość warstwy po zagęszczeniu 10cm, - wykonanie warstwy wiążącej grubości 3cm z mieszanki mineralno-asfaltowej KR 1 ÷ 2, - wykonanie warstwy ścieralnej grubości 4cm z mieszanki mineralno-asfaltowej KR 1 ÷ 2, - wykonanie poboczy z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5; C 50/30, stabilizowanego mechanicznie grubość warstwy po zagęszczeniu 8cm. 3) Wyszonki-Błonie, zlokalizowanej na działce o numerze ewidencyjnym gruntu: 714, od km rob. 0+000 do km rob. 0+140, położonej w obrębie gruntów miejscowości Wyszonki-Błonie, gmina Klukowo. Na przedmiotowej drodze planuje się: - remont istniejącej nawierzchni asfaltowej, - wyrównanie podbudowy z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5 C 50/30, stabilizowanego mechanicznie, średnia grubość warstwy po zagęszczeniu 10cm, - wykonanie warstwy wiążącej grubości 3cm z mieszanki mineralno-asfaltowej KR 1 ÷ 2, - wykonanie warstwy ścieralnej grubości 4cm z mieszanki mineralno-asfaltowej KR 1 ÷ 2, - wykonanie poboczy z mieszanki kruszywa łamanego. 0/31,5; C 50/30, stabilizowanego mechanicznie grubość warstwy po zagęszczeniu 8cm. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej (Załącznik nr 5 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

464460,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

499466,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

464460,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO MOSTOWE "MAKSBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

008126918

7.3.3)Ulica

Mickiewicza 183

7.3.4)Miejscowość

Bielsk Podlaski

7.3.5)Kod pocztowy

17-100

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

464460,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Klukowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Klukowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 464 460 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO MOSTOWE "MAKSBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Bielsk Podlaski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.