Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
M.B-KAN Marcin Balik· Skierniewicemikrofirma
Wartość umowy
3 960 600 zł
Umowa zawarta
20 maja 2025
Okres realizacji
175 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 3 960 600 zł – 5 951 970 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa 2-ch sięgaczy ulicy Granicznej”

Zamawiający Urząd Miasta Skierniewice (Skierniewice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa 2-ch sięgaczy…”, wybierając ofertę wykonawcy M.B-KAN Marcin Balik. Wartość umowy: 3 960 600 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Urząd Miasta SkierniewiceSkierniewice, Łódzkieopublikowano 21 maja 2025
Wartość umowy
3 960 600 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy M.B-KAN Marcin Balik (Skierniewice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 960 600,00 zł (umowę zawarto 20 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 3 960 600,00 zł do 5 951 970,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 175 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail