Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty. Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sporządzenie projektu planu ogólnego Gminy Miłoradz

Zamawiający Gmina Miłoradz (Miłoradz, Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Sporządzenie projektu planu ogólnego Gminy Miłoradz”.

Zamawiający: Gmina MiłoradzMiłoradz, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 21 maja 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W postępowaniu nie złożono żadnej oferty. Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIŁORADZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747916

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Żuławska 9

1.5.2.)Miejscowość

Miłoradz

1.5.3.)Kod pocztowy

82-213

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.7.)Numer telefonu

552711531

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

projekty@miloradz.malbork.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.miloradz.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/miloradz/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sporządzenie projektu planu ogólnego Gminy Miłoradz

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c39e4eef-eb5c-4c79-b3b2-44f15bd3b43c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00240213

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00088194/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Sporządzenie projektu planu ogólnego Gminy Miłoradz

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00227161

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

R.271.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

154471,54 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

(wyciąg z SWZ)
Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie projektu planu ogólnego Gminy Miłoradz oraz udział w czynnościach związanych z jego tworzeniem.
Zamawiający informuje, iż będzie ubiegał się o refundację wydatków poniesionych na przygotowanie Planu ogólnego gminy ze środków Krajowego Planu Odbudowy w ramach naboru wniosków dot. wdrożenia reformy planowania i zagospodarowania przestrzennego, wsparcie dla gmin - inwestycja A1.3.1.
Do zadań Wykonawcy należy przygotowanie Planu ogólnego gminy, zgodnie z wymogami określonymi w regulaminie naboru wniosków dot. wdrożenia reformy planowania i zagospodarowania przestrzennego, wsparcie dla gmin - inwestycja A1.3.1, dostępnym na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii:
https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/nabor-wnioskow-dot-wdrozenia-reformy-planowania-i-zagospodarowania-przestrzennego-wsparcie-dla-gmin--inwestycja-a131

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty. Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miłoradz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miłoradz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.