Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
403 006 zł
Umowa zawarta
6 maja 2025
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego na potrzeby Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze

Zamawiający Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Kamienna Góra, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego na potrzeby…”, wybierając ofertę wykonawcy Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 403 006 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
403 006 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 kwietnia 2025

    Termin ofert: 24 kwietnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 maja 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 403 006,02 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 231139207

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Janusza Korczaka 1

1.5.2.)Miejscowość

Kamienna Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

58-400

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@dcro.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dcro.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/1091853

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego na potrzeby Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cb15cdcf-e6be-4b86-8f3b-89963c2dc1aa

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00228654

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00193477

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DI-Z.26.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

406502,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego na potrzeby Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ i w Formularzu cenowym (Załącznik A do Formularza oferty).

4.5.3.)Główny kod CPV

33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38434500-1 - Analizatory biochemiczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

403006,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

403006,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

403006,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

Regon: 141507942

7.3.3)Ulica

Al. Jerozolimskie 181A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-222

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

404006,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696000-5Odczynniki i środki kontrastowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 401 575 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
464 717 zł4 572 981 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 108 264 zł
Źródło próbki
CPV 33696000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
464 717 zł
Mediana
1 401 575 zł
Górny kwartyl
4 572 981 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kamienna Góra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 403 006 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696000-5 (Odczynniki i środki kontrastowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.