Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Łukasz Nowel· Białystok
Wartość umowy
140 000 zł
Umowa zawarta
6 maja 2025
Okres realizacji
do 31 października 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 139 974 zł – 242 187 zł
Wybrano ofertę droższą o 0% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie głównego projektanta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę/rozbudowę drogi gminnej nr 104814B - ul. Północna w Knyszynie wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID)

Zamawiający Gmina Knyszyn (Knyszyn, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę/rozbudowę drogi gminnej nr 104814B - ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy Łukasz Nowel. Wartość umowy: 140 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina KnyszynKnyszyn, Podlaskie (powiat Moniecki →)opublikowano 13 maja 2025
Wartość umowy
140 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Łukasz Nowel (Białystok).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 140 000,00 zł (umowę zawarto 6 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 139 974,00 zł do 242 187,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail