Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
238 251 zł
Umowa zawarta
12 maja 2025
Okres realizacji
17 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 238 251 zł – 260 637 złodrzucone: 7
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%„Skrócenie terminu realizacji zamówienia”40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa mebli na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn.: ”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”

Zamawiający Powiat Lubelski (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa mebli na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn.: ”Utworzenie Branżowego…”, wybierając ofertę wykonawcy ALDUO Sp. z o.o. ul Zygmunta Miłkowskiego 3/301, 30-349 Kraków. Wartość umowy: 238 251 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Powiat LubelskiLublin, Lubelskieopublikowano 13 maja 2025
Wartość umowy
238 251 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALDUO Sp. z o.o. ul Zygmunta Miłkowskiego 3/301, 30-349 Kraków (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 238 251,00 zł (umowę zawarto 12 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 238 251,00 zł do 260 637,00 zł. Odrzucono 7 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 17 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Lubelski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019508

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Spokojna 9

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-072

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@powiat.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat.lublin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1066657

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa mebli na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn.: ”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0adfd33d-c4db-4f4c-bd34-906a11432976

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00227646

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00023975/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.11 Zakup, dostawa oraz montaż mebli na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn

"Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00119360

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IGM-ZP.272.11.2025.MG1

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn

”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”. Zamawiający informuje, iż zamówienie jest współfinansowane z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU) realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”. 1) Zamówienie obejmuje dostawę mebli, transport, montaż/ instalację, załadunek, wyładunek, wniesienie i rozmieszczenie przedmiotu umowy, zgodnie z wytycznymi Zamawiającego. 2) Miejsce dostawy przedmiotu umowy: Budynek Branżowego Centrum Umiejętności Pszczela Wola 14, Strzyżewice. 3) Zamawiający dopuszcza odstępstwa od wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia rozmiarów mebli +/-2%. 4) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia lub innych dokumentach załączonych do SWZ opisano przedmiot zamówienia ze wskazaniem jakiegokolwiek znaku towarowego, patentu, pochodzenia, źródła lub szczegółowego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy przyjąć, że wskazaniu takiemu towarzyszy określenie „lub równoważny”, „równoważne opisanym”, co oznacza że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia o równoważnych parametrach technicznych, eksploatacyjnych, i użytkowych. Udowodnienie równoważności jest obowiązkiem Wykonawcy. 5) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Uzasadnienie niedokonania podziału zamówienia na części: Postępowanie ma charakter jednolity. Tym samym nie jest zasadne wydzielenie osobnych części zamówienia w celu umożliwienia ubiegania się o nie Wykonawcom działającym w różnych branżach. Przedmiotowe postępowanie w żaden sposób nie ogranicza możliwości udziału w postępowaniu mikro, małych czy średnich przedsiębiorstw. Każde przedsiębiorstwo zajmujące się dostawą sprzętu komputerowego ma możliwość wzięcia udziału w przedmiotowym postępowaniu, jeżeli tylko w swojej ofercie świadczy takie dostawy i jest w stanie dostarczyć produkty, które odpowiadają przedmiotowi zamówienia oraz spełniają wymagania postawione przez Zamawiającego. 6) Minimalny okres gwarancji na zaoferowany asortyment wynosi 24 miesiące. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39151000-5 - Meble różne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

7

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

238251,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

260637,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

238251,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALDUO Sp. z o.o. ul Zygmunta Miłkowskiego 3/301, 30-349 Kraków

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6772442557

7.3.3)Ulica

ul Zygmunta Miłkowskiego 3/301

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-349

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

238251,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

17 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Lubelski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 238 251 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ALDUO Sp. z o.o. ul Zygmunta Miłkowskiego 3/301, 30-349 Kraków (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.