Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
285 120 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    187 308 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    97 811 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej Szkole w Bielance (Gmina Gorlice)

Zamawiający Gmina Gorlice (Gorlice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej Szkole w Bielance (Gmina Gorlice)”, wybierając ofertę wykonawcy FHUP WOJNARSKI JAKUB WOJNARSKI. Łączna wartość umów: 285 120 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina GorliceGorlice, Małopolskie (powiat Gorlicki →)opublikowano 12 maja 2025
Łączna wartość umów
285 120 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lutego 2025

    Termin ofert: 21 lutego 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 maja 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma FHUP WOJNARSKI JAKUB WOJNARSKI za łącznie 285 119,58 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail