Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
112 499 zł
Umowa zawarta
14 marca 2025
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 112 499 zł – 208 652 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa infrastruktury oświetleniowej Gminy Przyłęk poprzez zakup i montaż lamp solarnych w ramach Funduszu Sołeckiego.

Zamawiający Gmina Przyłęk (Przyłęk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa infrastruktury oświetleniowej Gminy Przyłęk poprzez zakup i montaż lamp…”, wybierając ofertę wykonawcy SOLUMEN SP. Z.O.O. Wartość umowy: 112 499 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina PrzyłękPrzyłęk, Mazowieckie (powiat Zwoleński →)opublikowano 12 maja 2025
Wartość umowy
112 499 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 stycznia 2025

    Termin ofert: 6 lutego 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 maja 2025

    12 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SOLUMEN SP. Z.O.O (Miłobądz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 112 499,00 zł (umowę zawarto 14 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 112 499,00 zł do 208 651,67 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PRZYŁĘK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223920

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

BN

1.5.2.)Miejscowość

Przyłęk

1.5.3.)Kod pocztowy

26-704

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@gminaprzylek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.gminaprzylek.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przylek.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa infrastruktury oświetleniowej Gminy Przyłęk poprzez zakup i montaż lamp solarnych w ramach Funduszu Sołeckiego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-90b0b07a-205e-42ee-8585-c6f23dc05bb1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00226801

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00012968/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Rozbudowa infrastruktury oświetleniowej Gminy Przyłęk poprzez zakup i montaż lamp solarnych w ramach Funduszu Sołeckiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00067674

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

95000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Dostawa 25 szt. lamp solarnych wraz z montażem 2) Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, załadunek, transport, rozładunek oraz montaż w miejscowościach

Babin, Baryczka, Ławeczko Stare, Okrężnica, Przyłęk, Stefanów, Szlachecki Las, Wysocin, Lipiny . Zamawiający wskaże dokładne lokalizacje (w których nastąpi montaż lamp) na etapie zawarcia umowy. 3) Zamawiający informuje, iż dostawa i montaż odbywać się będą w różnych miejscowościach (sołectwach) z terenu Gminy Przyłęk, dlatego też czynnik ten należy uwzględnić w cenie oferty. 4) Minimalne parametry techniczne lampy zostały opisane w załączniku 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

31521000-4 - Lampy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09331000-8 - Baterie słoneczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

112499,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

208651,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

112499,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SOLUMEN SP. Z.O.O

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5932614720

7.3.4)Miejscowość

Miłobądz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

112499,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31521000-4Lampy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
348 301 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
185 274 zł593 017 zł
Rozstęp międzykwartylowy
407 743 zł
Źródło próbki
CPV 31521· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
185 274 zł
Mediana
348 301 zł
Górny kwartyl
593 017 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Przyłęk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przyłęk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 112 499 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31521000-4 (Lampy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SOLUMEN SP. Z.O.O (Miłobądz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 12 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.