Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
178 326 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    178 326 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2dostawa mięsa
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3dostawa dziczyzny (mięso z jelenia)
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa nabiału i mięsa na potrzeby Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Suchowoli

Zamawiający Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Suchowoli (Suchowola, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa nabiału i mięsa na potrzeby Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 178 326 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
178 326 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 kwietnia 2025

    Termin ofert: 10 kwietnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    09 maja 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 178 325,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail