Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 706 625 zł
Umowa zawarta
8 maja 2025
Okres realizacji
740 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 1 706 625 zł – 2 967 017 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa odcinków drogi gminnej Nr 107535B i Nr 107537B w miejscowości Stare Bagińskie - Kożuszki.

Zamawiający Gmina Wyszki (Wyszki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa odcinków drogi gminnej Nr 107535B i Nr 107537B w miejscowości Stare Bagińskie…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe MAKSBUD Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 706 625 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina WyszkiWyszki, Podlaskieopublikowano 8 maja 2025
Wartość umowy
1 706 625 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 kwietnia 2025

    Termin ofert: 22 kwietnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 maja 2025

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe MAKSBUD Sp. z o.o. (Bielsk Podlaski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 706 625,00 zł (umowę zawarto 8 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 1 706 625,00 zł do 2 967 017,07 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 740 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail