Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
31 406 zł
Umowa zawarta
29 kwietnia 2025
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 31 406 zł – 37 327 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy sprzętu i wyrobów medycznych jednorazowego użytku –15 części

Zamawiający Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywne dostawy sprzętu i wyrobów medycznych jednorazowego użytku –15 części”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 31 406 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Instytut Medycyny Wsi im. Witolda ChodźkiLublin, Lubelskieopublikowano 7 maja 2025
Wartość umowy
31 406 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. k. (Zabrze).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 31 405,92 zł (umowę zawarto 29 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 31 405,92 zł do 37 327,32 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

INSTYTUT MEDYCYNY WSI IM. WITOLDA CHODŹKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288521

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dra Kazimierza Jaczewskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-090

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@imw.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.imw.lublin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d1828b7b-9c90-4681-8a5f-e834f71989cf

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


badania naukowe i prace rozwojowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy sprzętu i wyrobów medycznych jednorazowego użytku –15 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d1828b7b-9c90-4681-8a5f-e834f71989cf

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00219085

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00155796

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.26.5.2025.ZP.D

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

SPRZĘT MEDYCZNY JEDNORAZOWY- 32 pozycji asortymentowych

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

62100,01 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAPIERY I ŻELE DO USG-6 pozycji asortymentowych

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

9673,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

WYROBY WŁÓKNINOWE I FOLIOWE-13 pozycji asortymentowych

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

101854,83 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Woda do tlenoterapii -1 pozycja asortymentowa

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

4500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

SPRZĘT MEDYCZNY -10 pozycji asortymentowych

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

5836,43 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

STRZYKAWKI -15 pozycji asortymentowych

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

31972,42 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KAPTURKI ŚICIERNE-2 pozycje asortymentowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

7749,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ELEKTRODY DO FIZJOTERAPII-2 pozycje asortymentowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

1919,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

OSPRZĘT DO GAZOMETRII-2 pozycje asortymentowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

4050,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

MANKIET DO DRENAŻU-1 pozycja asortymentowa

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

142,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PRZYRZĄD DO UPUSTU KRWI-1 pozycja asortymentowa

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

906,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZESTAW DO PUNKCJI -1 pozycja asortymentowa

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

1250,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

IGŁY DO MEZOTERAPII- 3 pozycje asortymentowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

819,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

MASKI I NEBULIZATORY-9 pozycje asortymentowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

6802,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

GIPSY I POŃCZOCHY PODGIPSOWE-8 pozycji asortymentowych

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

43570,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 6

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31405,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37327,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31405,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31405,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
914 549 zł
Próbka: 170 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
374 939 zł2 613 358 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 238 420 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
374 939 zł
Mediana
914 549 zł
Górny kwartyl
2 613 358 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 31 406 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. k. (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.