Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
180 912 zł
Umowa zawarta
29 kwietnia 2025
Okres realizacji
28 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 180 912 zł – 266 395 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wraz z montażem fabrycznie nowych mebli warsztatowych i dodatkowych elementów do Centrum Placówek Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu – w podziale na 2 zadania

Zamawiający Centrum Placówek Kształcenia Zawodowego We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wraz z montażem fabrycznie nowych mebli warsztatowych i dodatkowych elementów do…”, wybierając ofertę wykonawcy Tronus Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 180 912 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
180 912 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Tronus Polska Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 180 912,08 zł (umowę zawarto 29 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 180 912,08 zł do 266 394,57 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 28 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WE WROCŁAWIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 529065560

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Strzegomska 49A

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

53-611

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kwolicka@cpkz.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.ckz.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cd8bcc18-f8a7-4133-b1f8-e005cf1d9baa

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wraz z montażem fabrycznie nowych mebli warsztatowych i dodatkowych elementów do Centrum Placówek Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu – w podziale na 2 zadania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cd8bcc18-f8a7-4133-b1f8-e005cf1d9baa

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00219051

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00005315/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Dostawa mebli warsztatowych (BCU)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

"Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) w dziedzinie elektryki przy CKZ we Wrocławiu" – w ramach środków finansowych pochodzących z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), według zapisów Konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowych (CoVes).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00011527

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2/TP/CPKZ/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

147042,64 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 – dostawa wraz z montażem mebli warsztatowych i dodatkowych elementów:
a) szafa gospodarcza – 4 sztuki
b) regał półkowy – 2 sztuki
c) szafa narzędziowa I – 2 sztuki
d) szafa narzędziowa II – 3 sztuki
e) regał stojący – 5 sztuk
f) wózek warsztatowy I – 3 sztuki
g) regał na materiały – 2 sztuki
h) szafa narzędziowa metalowa – 2 sztuki
i) wózek warsztatowy II – 10 sztuk
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w Arkuszu kalkulacyjnym dla Zadania 1, stanowiącym załącznik nr 1 do swz (zwanym dalej „Arkuszem 1”)
3. Dostawa przedmiotu zamówienia ma zostać zrealizowana transportem zapewnionym przez Wykonawcę wraz z rozładunkiem i dostarczeniem mebli oraz ich kompleksowym montażem (pomieszczenie wskazane przez Zamawiającego w jego siedzibie).

4. Przedmiot umowy obejmuje również uprzątnięcie wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcie ewentualnie powstałych uszkodzeń
5. Wykonawca jest zobowiązany do zawiadomienia Zamawiającego - z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem - o planowanym terminie dostawy i montażu przedmiotu zamówienia.

6. Realizacja przedmiotu zamówienia powinna zostać zrealizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.

7. Dostawa z montażem nastąpi do Centrum Placówek Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu, ul. Strzegomska 49a – budynek A, parter. Zamawiający informuje, że pomieszczenia znajdują się na parterze budynku – wejście do budynku nie wymaga pokonywania dodatkowych przeszkód architektonicznych.

8. Zamawiający rekomenduje dokonanie wizji lokalnej celem zapoznania się z warunkami dostawy i montażu przedmiotu zamówienia – wizja jest możliwa po wcześniejszym umówieniu spotkania z pracownikiem Zamawiającego (prosimy o kontakt w tej sprawie za pośrednictwem platformy e-zamówienia – przez formularze dedykowane przedmiotowemu zamówieniu).

9. Zamawiający wymaga, aby dostarczone meble i całe wyposażenie zgodne z przedmiotem zamówienia, było fabrycznie nowe (w tym niepowystawowe), pełnowartościowe, wolne od wad, wykonane zgodnie z normami branżowymi, Polskimi Normami i zasadami wiedzy technicznej.

10. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz posiadać wszelkie wymagane przepisami prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności, spełniające wymagane przez przepisy prawa wymogi w zakresie norm bezpieczeństwa obsługi.
UWAGA: Jako równoważny Zamawiający uzna dokument stwierdzający zgodność wyrobu z deklarowanymi przez wytwórcę lub określonymi w przepisach bądź normach właściwościami. W przypadku braku takiego certyfikatu Zamawiający wymaga oświadczenia wykonawcy o braku wymogu certyfikatu dla danego asortymentu.

11. Meble i materiały, stanowiące przedmiot zamówienia nie mogą zmieniać swoich właściwości, muszą być odporne na promieniowanie UV oraz nie pochłaniać zapachów i wilgoci.

12. Przedstawione w OPZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.

13. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim (o ile dotyczy).

14. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu zamówienia aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy i montażu, potwierdzonych protokołem odbioru.

15. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony asortyment, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy został określony w Arkuszu 1 , natomiast warunki gwarancji określone zostały w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do swz).

4.5.3.)Główny kod CPV

39151000-5 - Meble różne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.)Wartość części

30962,39 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Zadanie 2 – dostawa wraz z montażem mebli warsztatowych i dodatkowych elementów

a) a) pojemnik magazynowy - 5 sztuk b) tablica narzędziowa z pojemnikami – 2 sztuki c) stół warsztatowy – 1 sztuka d) stół warsztatowy wraz z nadbudową – 10 sztuk e) stół warsztatowy gb z szafką, panelem i kontenerem – 1 sztuka f) stół elektrotechniczny - 10 sztuk g) stół warsztatowy z imadłem i szafka zamykaną, blat – 12 sztuk h) drabina aluminiowa – 5 sztuk i) stół warsztatowy regulowany – 1 sztuka 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w Arkuszu kalkulacyjnym dla Zadania 2, stanowiącym załącznik nr 2 do swz (zwanym dalej „Arkuszem 2”) 3. Dostawa przedmiotu zamówienia ma zostać zrealizowana transportem zapewnionym przez Wykonawcę wraz z rozładunkiem i dostarczeniem mebli oraz ich kompleksowym montażem (pomieszczenie wskazane przez Zamawiającego w jego siedzibie). 4. Przedmiot umowy obejmuje również uprzątnięcie wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcie ewentualnie powstałych uszkodzeń 5. Wykonawca jest zobowiązany do zawiadomienia Zamawiającego - z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem - o planowanym terminie dostawy i montażu przedmiotu zamówienia. 6. Realizacja przedmiotu zamówienia powinna zostać zrealizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 7. Dostawa z montażem nastąpi do Centrum Placówek Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu, ul. Strzegomska 49a – budynek A, parter. Zamawiający informuje, że pomieszczenia znajdują się na parterze budynku – wejście do budynku nie wymaga pokonywania dodatkowych przeszkód architektonicznych. 8. Zamawiający rekomenduje dokonanie wizji lokalnej celem zapoznania się z warunkami dostawy i montażu przedmiotu zamówienia – wizja jest możliwa po wcześniejszym umówieniu spotkania z pracownikiem Zamawiającego (prosimy o kontakt w tej sprawie za pośrednictwem platformy e-zamówienia – przez formularze dedykowane przedmiotowemu zamówieniu). 9. Zamawiający wymaga, aby dostarczone meble i całe wyposażenie zgodne z przedmiotem zamówienia, było fabrycznie nowe (w tym niepowystawowe), pełnowartościowe, wolne od wad, wykonane zgodnie z normami branżowymi, Polskimi Normami i zasadami wiedzy technicznej. 10. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz posiadać wszelkie wymagane przepisami prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności, spełniające wymagane przez przepisy prawa wymogi w zakresie norm bezpieczeństwa obsługi. UWAGA: Jako równoważny Zamawiający uzna dokument stwierdzający zgodność wyrobu z deklarowanymi przez wytwórcę lub określonymi w przepisach bądź normach właściwościami. W przypadku braku takiego certyfikatu Zamawiający wymaga oświadczenia wykonawcy o braku wymogu certyfikatu dla danego asortymentu. 11. Meble i materiały, stanowiące przedmiot zamówienia nie mogą zmieniać swoich właściwości, muszą być odporne na promieniowanie UV oraz nie pochłaniać zapachów i wilgoci. 12. Przedstawione w OPZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego. 13. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim (o ile dotyczy). 14. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu zamówienia aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy i montażu, potwierdzonych protokołem odbioru. 15. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony asortyment, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy został określony w Arkuszu 2 , natomiast warunki gwarancji określone zostały w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do swz).

4.5.3.)Główny kod CPV

39151000-5 - Meble różne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.)Wartość części

116080,25 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 2

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

180912,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

266394,57 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

180912,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tronus Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

146196211

7.3.3)Ulica

Juliana Konsantego Ordona 2a

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-237

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

180912,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

Sekcja 10

Informacje dodatkowe

Ogłoszenie dot. Zadania 2.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39151000-5Meble różne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Placówek Kształcenia Zawodowego We Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 180 912 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39151000-5 (Meble różne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Tronus Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.