Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
349 872 zł
Umowa zawarta
29 kwietnia 2025
Okres realizacji
od 2 czerwca 2025 do 22 sierpnia 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 349 872 zł – 598 861 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i remont pracowni szkolnych nr 42, 32 oraz łazienki personelu

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej (Leśna Podlaska, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i remont pracowni szkolnych nr 42, 32 oraz łazienki personelu”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TEKSAM Łukasz Daniluk. Wartość umowy: 349 872 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
349 872 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TEKSAM Łukasz Daniluk (Biała Podlaska), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 349 871,57 zł (umowę zawarto 29 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 349 871,57 zł do 598 861,28 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 czerwca 2025 r. do 22 sierpnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WINCENTEGO WITOSA W LEŚNEJ PODLASKIEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000099458

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bialska 7

1.5.2.)Miejscowość

Leśna Podlaska

1.5.3.)Kod pocztowy

21-542

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

(+48) 83 345 00 24

1.5.8.)Numer faksu

(+48) 83 345 00 24

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

lesna@zsckr.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zsckr.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e0bf669e-30f9-478a-8d8f-73d45bf33b8f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa i remont pracowni szkolnych nr 42, 32 oraz łazienki personelu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e0bf669e-30f9-478a-8d8f-73d45bf33b8f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00211619

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00137045/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa i remont pracowni szkolnych nr 42, 32 oraz łazienki personelu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00160370

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSR.2911.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

319708,68 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont pracowni szkolnych nr 42, 32 oraz łazienki personelu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej.
Zakres rzeczowy robót obejmuje m. inn.:

1) Sala nr 42

Prace rozbiórkowe:
- demontaż stolarki drzwiowej (drzwi z ościeżnicami, powiększenie otworu drzwiowego),
- demontaż istniejącej wykładziny PCV,
- skucie odspojonych i uszkodzonych tynków na ścianach i sufitach,
- demontaż instalacji c.o. (grzejników, rur stalowych),
- demontaż parapetów wewnętrznych,
- demontaż instalacji elektrycznej,
- wykucie bruzd w ścianach pod instalacje c.o. i elektrycznej.

Projektowane prace:
- zamurowanie otworów drzwiowych,
- montaż nowych ościeżnic i drzwi,
- wykonanie instalacji elektrycznej – wykonanie nowej instalacji oświetlenia wraz z oprawami, lamp oświetleniowych (wraz z wykonaniem pomiaru natężenia oświetlenia), wykonanie instalacji gniazd wtykowych ściennych i podłogowych, cała instalacja wykonana podtynkowo,
- wykonanie instalacji niskoprądowej - internet, TV,
- montaż nowych grzejników wraz z podłączeniem do istniejącej instalacji c.o. wraz z wymianą części rur w obrębie sal,
- obudowanie pionów c.o. płytami g-k wraz z wykonaniem otworów rewizyjnych,
- wykonanie tynków wapiennych lub wapienno-cementowych i wykonanie gładzi ścian i sufitów,
- wykonanie warstw wyrównujących podłoże podłogi,
- wykonanie wykładziny PCV z warstwą ścieralną z wywinięciem na ściany,
- montaż parapetów (materiał konglomerat),
- malowanie farbami silikatowymi (krzemianowymi) sufitów i ścian dwukrotne z jednokrotnym gruntowaniem,
- wyposażenie sal w biurka, szafy, zabudowa wnęk ściennych, krzesła, osprzęt komputerowy, TV, internet.

2) Sala nr 32

Prace rozbiórkowe:
- demontaż stolarki drzwiowej (drzwi z ościeżnicami, powiększenie otworu drzwiowego),
- demontaż części parkietu drewnianego w obrębie nowej instalacji elektrycznej,
- skucie odspojonych i uszkodzonych tynków na ścianach i sufitach,
- demontaż instalacji c.o. (grzejników, rur stalowych),
- demontaż parapetów wewnętrznych,
- demontaż instalacji elektrycznej,
- wykucie bruzd w ścianach pod instalacje c.o. i elektrycznej.

Projektowane prace:
- montaż ościeżnic i drzwi,
- wykonanie instalacji elektrycznej – wykonanie nowej instalacji oświetlenia wraz z oprawami, lamp oświetleniowych (wraz z wykonaniem pomiaru natężenia oświetlenia), wykonanie instalacji gniazd wtykowych ściennych i podłogowych, cała instalacja wykonana podtynkowo, wykonanie instalacji niskoprądowej - internet, TV,
- montaż nowych grzejników wraz z podłączeniem do istniejącej instalacji c.o. wraz z wymianą części rur w obrębie sal,
- obudowanie pionów c.o. płytami g-k wraz z wykonaniem otworów rewizyjnych,
- wykonanie tynków wapiennych lub wapienno-cementowych i wykonanie gładzi ścian i sufitów,
- renowacja parkietu drewnianego (cyklinowanie i lakierowanie) z ewentualną wymianą uszkodzonych w znaczny sposób poszczególnych deseczek,
- montaż parapetów (materiał konglomerat),
- malowanie farbami silikatowymi (krzemianowymi) sufitów i ścian dwukrotne z jednokrotnym gruntowaniem,
- wymiana i montaż listew przypodłogowych drewnianych,
- wyposażenie sal w biurka, szafy, krzesła, osprzęt komputerowy, TV, internet.

3) Łazienka personelu

Prace rozbiórkowe:
- demontaż armatury łazienkowej (umywalek, sedesu, wpustu podłogowego, zaworów czerpalnych, baterii umywalkowych),
- demontaż stolarki drzwiowej (drzwi z ościeżnicami),
- demontaż okładzin ściennych i podłóg z płytek,
- rozbiórka ścian działowych,
- skucie odspojonych i uszkodzonych tynków na ścianach i sufitach,
- demontaż instalacji c.o. (grzejników, rur stalowych, wentylatorów wywiewnych itp.),
- demontaż parapetów wewnętrznych,
- demontaż instalacji elektrycznej,
- wykucie bruzd w ścianach pod instalacje wod.-kan. c.o. i elektrycznej.

Projektowane prace:
- wymurowanie ścian działowych na pełną wysokość pomieszczenia,
- wstawienie nadproży, montaż ościeżnic i drzwi (drzwi łazienkowe z dolnym podcięciem),
- wykonanie warstw wyrównujących podłoże podłogi,
- wykonanie w łazienkach terakoty z płytek gresowych, antypoślizgowych,
- wykonanie w łazienkach glazury na ścianach na wysokość min. 2,0 m,
- wykonanie tynków wapiennych lub wapienno-cementowych wraz z ich uzupełnieniem w pozostałej części pomieszczenia i wykonanie gładzi ścian i sufitów,
- malowanie dwukrotne farbami silikatowymi (krzemianowymi) sufitów i ścian (w miejscach gdzie nie ma glazury) z jednokrotnym gruntowaniem,
- obudowanie pionów wod.-kan. i c.o. płytami g-k wraz z wykonaniem otworów rewizyjnych,
- montaż armatury (umywalki, miski ustępowe, pisuar, baterie umywalkowe, zawory ze złączką do węża, wpusty podłogowe),
- montaż kratek i wentylatorów elektrycznych na przewodach wentylacyjnych,
- montaż wyposażenia WC - dozowniki mydła, lustra, podajniki ręczników do rąk oraz uchwyty (podajniki) papieru toaletowego,
- przebudowa i podłączenie instalacji wod.-kan. do nowej armatury,
- wykonanie instalacji elektrycznej – wymiana kompletnej instalacji kablowej i wykonanie jej pod tynkiem, włączników, gniazd wtykowych, lamp oświetleniowych (wraz z wykonaniem pomiaru natężenia oświetlenia),
- montaż zabudowy meblowej, parapetu z konglomeratu.

4.5.3.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

39100000-3 - Meble

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

349871,57 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

598861,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

349871,57 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TEKSAM Łukasz Daniluk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5372168081

7.3.3)Ulica

A. Fedorowicz 29/45

7.3.4)Miejscowość

Biała Podlaska

7.3.5)Kod pocztowy

21-500

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

349871,57 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-06-02 do 2025-08-22

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 93 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
301 991 zł2 800 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 498 009 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
301 991 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 800 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leśna Podlaska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 349 872 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TEKSAM Łukasz Daniluk (Biała Podlaska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.