Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
277 285 zł
Umowa zawarta
28 kwietnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 277 285 zł – 308 238 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie i dostawa wszystkich rodzajów tablic rejestracyjnych na potrzeby wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kłobucku.

Zamawiający Powiat Kłobucki (Kłobuck, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie i dostawa wszystkich rodzajów tablic rejestracyjnych na potrzeby wydziału…”, wybierając ofertę wykonawcy EUROTAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 277 285 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat KłobuckiKłobuck, Śląskie (powiat Kłobucki →)opublikowano 29 kwietnia 2025
Wartość umowy
277 285 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EUROTAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Skarbimierzyce).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 277 285,05 zł (umowę zawarto 28 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 277 285,05 zł do 308 238,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Kłobucki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 152180754

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek im. Jana Pawła II 13

1.5.2.)Miejscowość

Kłobuck

1.5.3.)Kod pocztowy

42-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@klobuck.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.powiatklobucki.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-567cf2e6-1224-4f69-a902-f9d4f8247bfc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie i dostawa wszystkich rodzajów tablic rejestracyjnych na potrzeby wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kłobucku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-567cf2e6-1224-4f69-a902-f9d4f8247bfc

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00210271

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00051126/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Wykonanie i dostawa wszystkich rodzajów tablic rejestracyjnych na potrzeby Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kłobucku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00155732

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.272.1.4.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa wszystkich rodzajów tablic rejestracyjnych z wytłoczonymi numerami rejestracyjnymi dla Wydziału Komunikacji i Transportu w Kłobucku oraz nieodpłatny odbiór i utylizacja wycofanych z użytku tablic rejestracyjnych.
Zakres zamówienia obejmuje:
- tablice samochodowe jednorzędowe i dwurzędowe w ilości 10 000 szt.,
- tablice motocyklowe w ilości 1 000 szt.,
- tablice motorowerowe w ilości 300 szt.
Zamówienie obejmować będzie następujące rodzaje tablic rejestracyjnych:
1) Tablice zwyczajne, które ze względu na rozmiar dzielą się na:
a) tablice samochodowe:
- jednorzędowe i dwurzędowe - do oznaczania wszystkich rodzajów pojazdów, z wyjątkiem motocykli, motorowerów i pojazdów rodzaju „samochodowy inny” (kat. L6e i L7e);
- jednorzędowe zmniejszone - do oznaczania pojazdów silnikowych posiadających zmniejszone wymiary miejsca konstrukcyjnie przeznaczonego do umieszczenia tablicy rejestracyjnej, z wyłączeniem motocykli, ciągników rolniczych, pojazdów wolnobieżnych wchodzących w skład kolejki turystycznej i pojazdów rodzaju ”samochodowy inny”;
b) tablice motocyklowe (dwurzędowe) - do oznaczania motocykli, ciągników rolniczych oraz pojazdów rodzaju „samochodowy inny” (kat. L6e i L7e);
c) tablice motorowerowe (dwurzędowe) - do oznaczania motorowerów;
2) Tablice indywidualne – do oznaczania pojazdów samochodowych;
3) Tablice zabytkowe i tablice zabytkowe zmniejszone – do oznaczania pojazdów zabytkowych;
4) Tablice tymczasowe i tablice tymczasowe zmniejszone - do oznaczania pojazdów czasowo zarejestrowanych;
5) Tablice profesjonalne do oznaczania wszystkich rodzajów pojazdów podlegających profesjonalnej rejestracji;
6) Tablice przeznaczone do oznaczania pojazdów elektrycznych i napędzanych wodorem;
7) Wtórniki tablic/dodatkowe tablice rejestracyjne;
8) Tablice przeznaczone do oznaczania pojazdów do zawodów sportowych.
Zamawiający zastrzega sobie prawo realizowania przedmiotu zamówienia w zakresie uzależnionym od swoich rzeczywistych potrzeb, przy czym gwarantowany zakres przedmiotu zamówienia, który zostanie zrealizowany wynosi 70% wartości brutto umowy zawartej w celu realizacji przedmiotu umowy. Niepełna realizacja pozostałego zakresu przedmiotu zamówienia ze strony Zamawiającego nie będzie naruszać postanowień umowy i nie będzie stanowić podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę wykonania umowy w pozostałej części ani też innych roszczeń finansowych.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmian ilościowych tablic w zakresie poszczególnych pozycji danego rodzaju tablic. Zmiany te mogą polegać na zwiększeniu lub zmniejszeniu ilości jednego rodzaju tablic, kosztem odpowiednio zmniejszenia lub zwiększenia ilości innego rodzaju tablic. Powyższe zmiany nie mogą doprowadzić do zwiększenia wartości umowy zawartej w celu realizacji przedmiotu zamówienia.
Wartość zakresu podstawowego wskazana w pkt 4.3 SWZ ma jedynie charakter orientacyjny, służący do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia
i porównania ofert. Nie stanowi ona zobowiązania dla Zamawiającego do zlecenia dostaw w pełnym zakresie. Wynagrodzenie Wykonawcy będzie obliczane według cen jednostkowych określonych w ofercie i rzeczywistej ilości zrealizowanych dostaw.
Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, a także wzór umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44423400-5 - Znaki i podobne elementy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30195000-2 - Tablice

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

277285,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

308238,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

277285,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EUROTAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010396533

7.3.4)Miejscowość

Skarbimierzyce

7.3.5)Kod pocztowy

72-002

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

277285,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44423400-5Znaki i podobne elementy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →