Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
720 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    50 000 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    240 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    240 000 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    190 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zadania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego obejmujących swym zasięgiem obszar miasta i gminy Chmielnik

Zamawiający Gmina Chmielnik (Chmielnik, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego obejmujących swym…”, wybierając ofertę wykonawcy Masterplan Rafał Kozieł. Łączna wartość umów: 720 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ChmielnikChmielnik, Świętokrzyskie (powiat Kielecki →)opublikowano 25 kwietnia 2025
Łączna wartość umów
720 000 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lutego 2025

    Termin ofert: 18 lutego 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 kwietnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Masterplan Rafał Kozieł za łącznie 720 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Chmielnik

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009745

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Kościuszki 7

1.5.2.)Miejscowość

Chmielnik

1.5.3.)Kod pocztowy

26-020

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

413543273

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

umig@chmielnik.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.chmielnik.com

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.chmielnik.com

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego obejmujących swym zasięgiem obszar miasta i gminy Chmielnik

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3729d916-ff19-4ed9-a905-6a8e45fa4824

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00206507

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00013942/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Opracowanie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego obejmujacego swym zasięgiem obszar Miasta i Gminy Chmielnik

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00097604

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IPS.274.4.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

585365,86 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

520000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów położonych na terenie miasta i gminy Chmielnik wraz z opracowaniem ekofizjograficznym, przeprowadzeniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko, w tym sporządzeniem prognozy oddziaływania ustaleń planu na środowisko oraz udziałem w czynnościach związanych z opracowaniem.
1 część: Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego obejmujących swym zasięgiem obszar miasta Chmielnik.

4.5.3.)Główny kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.)Wartość części

50000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów położonych na terenie miasta i gminy Chmielnik wraz z opracowaniem ekofizjograficznym, przeprowadzeniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko, w tym sporządzeniem prognozy oddziaływania ustaleń planu na środowisko oraz udziałem w czynnościach związanych z opracowaniem.
• 2 część: Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego obejmujących swym zasięgiem obszar miejscowości: Grabowiec, Piotrkowice, Minostowice, Suliszów, Celiny, Celiny Nowe, Suchowola i Ługi.

4.5.3.)Główny kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.)Wartość części

240000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla 26 obszarów położonych na terenie miasta i gminy Chmielnik wraz z opracowaniem ekofizjograficznym, przeprowadzeniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko, w tym sporządzeniem prognozy oddziaływania ustaleń planu na środowisko oraz udziałem w czynnościach związanych z opracowaniem.
• 3 część: Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego obejmujących swym zasięgiem obszar miejscowości: Lipy, Lubania, Łagiewniki, Zrecze Małe, Zrecze Duże, Zrecze Chałupczańskie, Ciecierze, Szyszczyce, Borzykowa, Kotlice i Suskrajowice.

4.5.3.)Główny kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.)Wartość części

240000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla 26 obszarów położonych na terenie miasta i gminy Chmielnik wraz z opracowaniem ekofizjograficznym, przeprowadzeniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko, w tym sporządzeniem prognozy oddziaływania ustaleń planu na środowisko oraz udziałem w czynnościach związanych z opracowaniem.
• 4 część: Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego obejmujących swym zasięgiem obszar miejscowości: Śladków Mały, Śladków Duży, Chomentówek, Sędziejowice, Holendry, Przededworze i Jasień.

4.5.3.)Główny kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.)Wartość części

190000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

50000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

50000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masterplan Rafał Kozieł

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9591032975

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska 30/9

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-312

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

50000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

240000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

240000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

240000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masterplan Rafał Kozieł

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9591032975

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska 30/9

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-312

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

240000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

240000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

240000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

240000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masterplan Rafał Kozieł

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9591032975

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska 30/9,

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-312

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

240000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

190000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

190000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

190000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masterplan Rafał Kozieł

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9591032975

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska 30/9

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-312

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

190000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71400000-2Usługi architektoniczne dotyczące p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
188 668 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 896 zł348 780 zł
Rozstęp międzykwartylowy
205 885 zł
Źródło próbki
CPV 71400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 896 zł
Mediana
188 668 zł
Górny kwartyl
348 780 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chmielnik prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chmielnik.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 720 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71400000-2 (Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Masterplan Rafał Kozieł (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.