Wynik częściowy: umowy w 5 z 6 części, 1 unieważniono6 części
Łączna wartość umów
137 348 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych Część 1 – artykuły spożywcze (różne), jaja - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    31 196 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych Część 2 – mięso, przetwory mięsne , drób - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1b do SWZ
    Wartość umowy
    39 351 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych Część 3 – ryby - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1c do SWZ
    Wartość umowy
    20 922 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych Część 4 – warzywa, owoce, ziemniaki - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1d do SWZ
    Wartość umowy
    32 635 zł
    5 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych Część 5 – mleko i produkty mleczarskie - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1e do SWZ
    Wartość umowy
    13 243 zł
    2 oferty
  6. Unieważniona
    Część 6Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych Część 6 – pieczywo, świeże wyroby piekarskie - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1f do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Proponowany termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sukcesywny zakup i dostawa produktów spożywczych do stołówek szkolnych Szkoły Podstawowej w Chmielniku z filią w Suchowoli w miesiącach wrzesień – grudzień 2026 roku”

Zamawiający Gmina Chmielnik (Chmielnik, Świętokrzyskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywny zakup i dostawa produktów spożywczych do stołówek szkolnych Szkoły Podstawowej…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 137 348 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Gmina ChmielnikChmielnik, Świętokrzyskie (powiat Kielecki →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
137 348 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    24 sierpnia 2026

    4 oferty5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 5 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MIR ROBERT GUCA (część 1); HURT-DETAL EKO-DRÓB ELZBIETA MUSIAŁ (część 2); MATEO Sp. z o.o (część 3); Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Wójcik (część 4) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 137 347,71 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Chmielnik

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009745

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Kościuszki 7

1.5.2.)Miejscowość

Chmielnik

1.5.3.)Kod pocztowy

26-020

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

umig@chmielnik.com; anna.lebek@chmielnik.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.chmielnik.com

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.chmielnik.com https://chmielnik.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Sukcesywny zakup i dostawa produktów spożywczych do stołówek szkolnych
Szkoły Podstawowej w Chmielniku z filią w Suchowoli
w miesiącach wrzesień – grudzień 2026 roku”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-314ece2d-50fd-4c7f-b624-29398a2f75fb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404464

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00346031

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IPS.271.15.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych Część 1 – artykuły spożywcze (różne), jaja - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1a do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03142500-3 - Jaja

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

4.5.5.)Wartość części

32068,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych Część 2 – mięso, przetwory mięsne , drób - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1b do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15112000-6 - Drób

4.5.5.)Wartość części

34560,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych
Część 3 – ryby - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1c do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.)Wartość części

18375,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych Część 4 – warzywa, owoce, ziemniaki - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1d do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

35612,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych Część 5 – mleko i produkty mleczarskie - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1e do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15511000-3 - Mleko

4.5.5.)Wartość części

12708,78 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawy wraz z transportem artykułów żywnościowych
Część 6 – pieczywo, świeże wyroby piekarskie - zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1f do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15811000-6 - Pieczywo

4.5.5.)Wartość części

3921,85 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31196,26 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

41444,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31196,26 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MIR ROBERT GUCA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6570001198

7.3.3)Ulica

al. Górników Staszicowskich 126

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-808

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31196,26 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39351,41 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42187,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39351,41 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HURT-DETAL EKO-DRÓB ELZBIETA MUSIAŁ,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7731640290

7.3.3)Ulica

PIOTRKOWSKA 66,

7.3.4)Miejscowość

Opoczno

7.3.5)Kod pocztowy

26-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39351,41 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20921,78 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21208,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20921,78 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MATEO Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8722445460

7.3.3)Ulica

ul. Metalowców 33

7.3.4)Miejscowość

Dębica

7.3.5)Kod pocztowy

39-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20921,78 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32634,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43258,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32634,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Wójcik,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6571887459

7.3.3)Ulica

Porąbki 105

7.3.4)Miejscowość

Porąbki

7.3.5)Kod pocztowy

26-004

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32634,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13243,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13243,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13243,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE SAWA A. SIKORA I W. WRÓBEL sp. j.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6551431650

7.3.3)Ulica

ul. Wojska Polskiego 35B

7.3.4)Miejscowość

Busko - Zdrój

7.3.5)Kod pocztowy

28-100

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13243,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 2) Ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.


Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym opartym na wymaganiach wskazanych w art. 275 pkt 2 ustawy PZP, z podziałem na części. W ramach części 6 postępowania wpłynęła jedna oferta, złożona przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Tarkor sp. Z o.o., Stopnicka 28, 28-136 Nowy Korczyn. W wyniku przeprowadzonego badania i oceny ofert Zamawiający stwierdził, że oferta ta podlega odrzuceniu z uwagi na jej niezgodność z dokumentami zamówienia, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.. Załączony formularz asortymentowy zawiera błędne ilości zamawianego asortymentu co jest nie zgodne z treścią dokumentów zamówienia . Formularz asortymentowo – cenowym wraz z załącznikiem zawiera pozycję do wyceny asortymentu potrzebnego do zrealizowania zamówienia we skazanym okresie trwania umowy. Oznacza to, że jeżeli zamawiający żądał wyceny ilości wskazanej w formularzu asortymentowo – cenowy to zmiana poszczególnych ilości nie podlega poprawieniu i powoduje odrzucenie oferty.

W związku z powyższym Wykonawca wycenił błędną ilość asortymentu potrzebnego do zrealizowania zamówienia w formularzu asortymentowo – cenowy co jest nie zgodne z warunkami zamówienia.
Z uwagi na fakt, że w postępowaniu w zakresie części nr 5 wpłynęła tylko jedna oferta złożona przez w/w Wykonawcę to wszystkie złożone oferty dla części 5 zamówienia podlegały odrzuceniu, Zamawiający - działając na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp - unieważnia postępowanie w zakresie tej części.

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6060,29 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6060,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chmielnik prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chmielnik.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 137 348 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15890000-3 (Różne produkty spożywcze i produkty suszone). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MIR ROBERT GUCA (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.