Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Uruchomienie i utrzymanie przez okres 24 miesięcy systemu kompleksowej obsługi urządzeń drukujących, użytkowanych przez Zamawiającego oraz dostawa wraz z instalacją dodatkowych urządzeń drukujących.

Zamawiający Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Uruchomienie i utrzymanie przez okres 24 miesięcy systemu kompleksowej obsługi urządzeń…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013280825

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Nowowiejska 31

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-911

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

e.dudek@spl.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.spl.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00204199

2.2.)Data ogłoszenia

2025-04-24

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00159974

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

Specyfikacje techniczne oferowanych do dzierżawy urządzeń, tj. drukarek monochromatycznych, urządzeń wielofunkcyjnych monochromatycznych, urządzeń wielofunkcyjnych kolorowych, urządzeń wielofunkcyjnych kolorowych drukujących w formacie A3, potwierdzające spełnianie wymagań Zamawiającego określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, dla niżej wymienionych parametrów w odniesieniu do danych urządzeń: a) dla urządzeń o których mowa w ust VIII pkt 1 załącznika nr 2 do SWZ – specyfikacje techniczne muszą potwierdzić spełnianie parametrów wskazanych poniżej przez Zamawiającego: a. Ilość wymaganych podajników (minimum dwa podajniki gdzie jeden podajnik może być uniwersalnym), b. Obsługi rodzajów i formatów papieru zgodnie z opisem w OPZ, c. Szybkość wydruku pierwszej strony (z uwagi na czas dla pacjenta podczas wizyty), d. Przy wydrukach wielostronicowych (takich jak zlecenie na leczenie uzdrowiskowe czy karta onkologiczna) szybkości wydruku, e. Porty komunikacyjne – dla urządzeń gabinetowych port USB oraz port sieci komputerowej w standardzie RJ45 o prędkości komunikacji 1GB/s, f. Do poprawnej obsługi wydruków (grafika) obsługa języka PCL 5/6, opcjonalnie PS, g. Sterownik w języku polskim z cyfrowym podpisem producenta, h. Wsparcie dla systemów Windows 7 do 11 w wersji pro pl, Linux, systemów urządzeń mobilnych (Android, iOS) do obsługi systemu medycznego. i. Z uwagi na ilość wydruków per urządzenie – zalecany cykl ilości wydruków w cyklu miesięcznym j. Tryb automatycznego wyłączania i włączania przy bezczynności powyżej 1 godziny, k. Karta sieciowa WiFi z możliwością fizycznego odłączenia, l. Wsparcie dla certyfikatu SSL do panelu zarządzania, m. Głośność urządzenia (z uwagi na pracę w gabinetach lekarskich/pielęgniarskich). cd. został wskazany w poz. "Wykaz innych wymaganych oświadczeń i dokumentów". Po zmianie: Celem potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania i cechy, Zamawiający, na podstawie art. 106 ust. 1 Ustawy, wymaga złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych: 1) Wypełnione przez Wykonawcę Tabele – „Opis oferowanych urządzeń” wg wzoru: a) załącznika nr 7A do SWZ - dla Urządzenia nr 1 – Drukarka mono (gabinetowa), b) załącznika nr 7B do SWZ - dla Urządzenia nr 2 – Urządzenie wielofunkcyjne Mono, c) załącznika nr 7C do SWZ - dla Urządzenia nr 3 – Urządzenie wielofunkcyjne Kolor, d) załącznika nr 7D do SWZ - dla Urządzenia nr 4 – Urządzenie wielofunkcyjne Kolor A3, Zamawiający wymaga, aby w opisie każdego z oferowanych urządzeń Wykonawca wskazał : - Producenta urządzenia, - oferowany model /typ urządzenia i rok produkcji - ilość oferowanych urządzeń - w przypadku, gdy w ramach danego Urządzenia wymaganego w ust VIII załącznika nr 2 do SWZ, wykonawca oferuje różne modele urządzeń, - w tabeli, w kolumnie „Parametry urządzenia oferowane przez Wykonawcę spełniają/nie spełniają wymagania Zamawiającego TAK / NIE **)”, Zamawiający wymaga, aby wykonawca wskazał czy poszczególne oferowane parametry urządzenia spełniają parametry wymienione w odpowiednim wierszu w kolumnie „Parametry urządzenia wymagane przez Zamawiającego”, poprzez wpisanie TAK (w przypadku gdy spełnia dany parametr) lub NIE (w przypadku gdy nie spełnia danego parametru).

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.10.Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu Przed zmianą

Specyfikacje techniczne oferowanych do dzierżawy urządzeń, tj. drukarek monochromatycznych, urządzeń wielofunkcyjnych monochromatycznych, urządzeń wielofunkcyjnych kolorowych, urządzeń wielofunkcyjnych kolorowych drukujących w formacie A3, potwierdzające spełnianie wskazanych przez Zamawiającego parametrów spośród określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, wymienionych w poz. "Wykaz przedmiotowych środków dowodowych" w odniesieniu do danych urządzeń, w podziale na: a) urządzenia o których mowa w ust VIII pkt 1 załącznika nr 2 do SWZ , b) urządzenia o których mowa w ust VIII pkt 2, 3 i 4 załącznika nr 2 do SWZ. Po zmianie: Dokumenty wskazane w pozycji: "Wykaz przedmiotowych środków dowodowych".

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.11.Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów Przed zmianą

c.d. dot. poz. "Wykazu przedmiotowych środków dowodowych": b) dla urządzeń o których mowa w ust VIII pkt 2, 3 i 4 załącznika nr 2 do SWZ – specyfikacje techniczne muszą potwierdzić spełnianie parametrów wskazanych poniżej przez Zamawiającego: a. Ilość wymaganych podajników (minimum dwa podajniki gdzie jeden podajnik może być uniwersalnym), b. Obsługi rodzajów i formatów papieru zgodnie z opisem w OPZ, c. Szybkość wydruku pierwszej strony (z uwagi na czas dla pacjenta podczas wizyty), d. Przy wydrukach wielostronicowych (takich jak zlecenie na leczenie uzdrowiskowe czy karta onkologiczna) szybkości wydruku, e. Porty komunikacyjne – dla urządzeń gabinetowych port USB oraz port sieci komputerowej w standardzie RJ45 o prędkości komunikacji 1GB/s, f. Do poprawnej obsługi wydruków (grafika) obsługa języka PCL 5/6, opcjonalnie PS, g. Sterownik w języku polskim z cyfrowym podpisem producenta, h. Wsparcie dla systemów Windows 7 do 11 w wersji pro pl, Linux, systemów urządzeń mobilnych (Android, iOS) do obsługi systemu medycznego. i. Z uwagi na ilość wydruków per urządzenie – zalecany cykl ilości wydruków w cyklu miesięcznym j. Tryb automatycznego wyłączania wyłączania i włączania przy bezczynności powyżej 1 godziny, k. Karta sieciowa WiFi z możliwością fizycznego odłączenia, l. Wsparcie dla certyfikatu SSL do panelu zarządzania, m. Głośność urządzenia (z uwagi na pracę w gabinetach lekarskich/pielęgniarskich). n. Wszystkie parametry z powyższych dla drukarek, o. Obsługa skanowania z protokołem SMB2/3 (skanowanie do zasobu z weryfikacją konta użytkownika), p. Obsługa LDAP, q. Możliwość skanowania do wiadomości email, r. Skanowanie i kopiowanie dwustronne (najlepiej jednoprzebiegowe) s. Minimalna prędkość dla kopiowania/skanowania podana w OPZ t. Karta sieci bezprzewodowej z możliwością fizycznego odłączenia/podłączenia do obsługi urządzeń mobilnych opartych na systemach Android/IOS do zdefiniowania podłączenia typu punk-punkt bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania na komputerze (zarządzanie przez przeglądarkę Chrome/Edge). Po zmianie:

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42962000-7Urządzenia drukujące i graficzne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42962000-7 (Urządzenia drukujące i graficzne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.