Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 769 000 zł
Umowa zawarta
3 kwietnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 769 000 zł – 3 173 400 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa świetlicy wiejskiej w Konarzewie

Zamawiający Gmina Karnice (Karnice, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Konarzewie”, wybierając ofertę wykonawcy PRO GROUP Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 769 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KarniceKarnice, Zachodniopomorskieopublikowano 23 kwietnia 2025
Wartość umowy
1 769 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRO GROUP Sp. z o.o. (Szczecin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 769 000,00 zł (umowę zawarto 3 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 769 000,00 zł do 3 173 400,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail