Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
593 106 zł
Umowa zawarta
23 kwietnia 2025
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Kompleksowa obsługa klienta i bieżące utrzymanie infrastruktury sportowo-rekreacyjnej CTAiS BIESZCZAD.ski Wańkowa”

Zamawiający Przedsiębiorstwo Rozwoju Infrastruktury Gminy Olszanica „PRI” Sp. z o. o. (Olszanica, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa obsługa klienta i bieżące utrzymanie infrastruktury sportowo-rekreacyjnej…”, wybierając ofertę wykonawcy AJK-SYSTEM Adam Kijas. Wartość umowy: 593 106 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
593 106 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 kwietnia 2025

    Termin ofert: 17 kwietnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 kwietnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AJK-SYSTEM Adam Kijas (Równia 85a), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 593 106,00 zł (umowę zawarto 23 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Rozwoju Infrastruktury Gminy Olszanica „PRI” Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 380710081

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wańkowa 25c

1.5.2.)Miejscowość

Olszanica

1.5.3.)Kod pocztowy

38-711

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pri@olszanica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.priolszanica.bip.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf5882ce-cfc0-410c-a95a-962b0764f943

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Kompleksowa obsługa klienta i bieżące utrzymanie infrastruktury sportowo-rekreacyjnej CTAiS BIESZCZAD.ski Wańkowa”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cf5882ce-cfc0-410c-a95a-962b0764f943

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00202486

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00184320

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PRI.271.1.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę kompleksowej usługi w zakresie obsługi klienta i
bieżącego utrzymania infrastruktury sportowo-rekreacyjnej CTAIS BIESZCZAD.ski Wańkowa z zapewnieniem zasobów
ludzkich (osób spełniających określone wymagania i posiadających określone kompetencje i doświadczenie).
4.2. Usługa objęta zamówieniem obejmuje w szczególności:
1) kompleksową obsługę klienta i prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług sportowo-rekreacyjnych z
wykorzystaniem udostępnionej infrastruktury,
2) utrzymanie infrastruktury i zachowanie jej w niepogorszonym stanie (z uwzględnieniem zużycia wynikającego z bieżącej
eksploatacji) oraz zarządzanie jej funkcjonowaniem,
4.3. Szczegółowy zakres usługi określa Załącznik nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz Załącznik nr 2 do SWZ
(Projekt umowy).

4.5.3.)Główny kod CPV

77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

75130000-6 - Usługi administracyjne dotyczące ruchu turystycznego

79342320-2 - Usługi w zakresie obsługi klientów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

593106 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

593106 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

593106 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AJK-SYSTEM Adam Kijas

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6891160351

7.3.4)Miejscowość

Równia 85a

7.3.5)Kod pocztowy

38-700

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

593106 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Rozwoju Infrastruktury Gminy Olszanica „PRI” Sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olszanica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 593 106 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77320000-9 (Usługi utrzymania terenów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AJK-SYSTEM Adam Kijas (Równia 85a). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.