Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
634 902 zł
Umowa zawarta
22 kwietnia 2025
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 634 902 zł – 1 169 115 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji i rękojmi za wady20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa sieci wodociągowej - ul. Kacpra Wielocha i ul. Długa w Miastkowie

Zamawiający Gmina Miastkowo (Miastkowo, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa sieci wodociągowej - ul. Kacpra Wielocha i ul. Długa w Miastkowie”, wybierając ofertę wykonawcy Mserwis24 sp. z o.o. Wartość umowy: 634 902 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina MiastkowoMiastkowo, Podlaskie (powiat Łomżyński →)opublikowano 23 kwietnia 2025
Wartość umowy
634 902 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mserwis24 sp. z o.o. (Ostrołęka), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 634 902,29 zł (umowę zawarto 22 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 634 902,29 zł do 1 169 115,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail