Budowa ulic Konwaliowej, Bławatkowej, Andrzejewo, Jana Pawła II, Daliowej i Storczykowej(ostatni etap) oraz remont nawierzchni ulicy Fiołkowej w Kostrzynie
Zamawiający Gmina Kostrzyn (Kostrzyn, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa ulic Konwaliowej, Bławatkowej, Andrzejewo, Jana Pawła II, Daliowej i…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7075, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
09 kwietnia 2025
Termin ofert: 9 czerwca 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
18 kwietnia 2025
- Zmiana ogłoszenia
25 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
13 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
20 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
27 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
03 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
02 lutego 2026
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Kostrzyn |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 631259554 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Dworcowa 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kostrzyn |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 62-025 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL418 - Poznański |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@kostrzyn.wlkp.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.kostrzyn.wlkp.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00197498 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-04-18 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00184118 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-04-25 10:00 Po zmianie: 2025-05-05 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-04-25 11:00 Po zmianie: 2025-05-05 11:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2025-05-24 Po zmianie: 2025-06-03 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.