Wynik częściowy: umowy w 1 z 4 części, 3 unieważniono4 części
Łączna wartość wybranych ofert
358 363 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 11. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk; 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk; 3. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ubezpieczenie jednostek pływających, w tym: 1) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Armatora, 2) Ubezpieczenie casco jednostek pływających, 3) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków załóg jednostek pływających
    Cena wybranej oferty
    358 363 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4Ubezpieczenie NNW uczestników organizowanych zajęć dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i dla uczniów szkół średnich oraz opiekunów uczniów w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – lato z AWFiS” realizowanego w ramach programu Fundusze Eu
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi ubezpieczenia mienia, OC, jednostek pływających AWFiS w Gdańsku, obowiązkowego eksperymentów medycznych oraz NNW uczestników obozów letnich oraz ich opiekunów, z podziałem na części

Zamawiający Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usługi ubezpieczenia mienia, OC, jednostek pływających AWFiS w Gdańsku,…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 358 363 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość ofert
358 363 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W GDAŃSKU

1.3.)Oddział zamawiającego

Biuro Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000327876

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kazimierza Górskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-336

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 58 55 47 123

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@awf.gda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://awf.gdansk.sisco.info/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://awfisgdansk.ezamawiajacy.pl/pn/awfisgdansk/demand/198462/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi ubezpieczenia mienia, OC, jednostek pływających AWFiS w Gdańsku, obowiązkowego eksperymentów medycznych oraz NNW uczestników obozów letnich oraz ich opiekunów, z podziałem na części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-97ad9bf2-f2c2-47b7-b83b-033de66760b2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00196512

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu
2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00128532

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.260.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

382596,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

87494,25 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny.

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

27000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ubezpieczenie NNW uczestników organizowanych zajęć dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i dla uczniów szkół średnich oraz opiekunów uczniów w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – lato z AWFiS” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

32000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

358362,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

358362,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

358362,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

358362,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

358362,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji "Warta" Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5210420047

7.3.3)Ulica

Rondo Ignacego Daszyńskiego 1

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-843

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83542,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-03-31

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 358 363 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji "Warta" Spółka Akcyjna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.