Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
46 170 zł
Umowa zawarta
11 kwietnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 46 170 zł – 72 549 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 12 miesięcy

Zamawiający Agencja Mienia Wojskowego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres…”, wybierając ofertę wykonawcy Andrzej Mendra A. M. GASTRO. Wartość umowy: 46 170 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Agencja Mienia WojskowegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 11 kwietnia 2025
Wartość umowy
46 170 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Andrzej Mendra A. M. GASTRO (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 46 170,00 zł (umowę zawarto 11 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 46 170,00 zł do 72 549,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Agencja Mienia Wojskowego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011263946

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowowiejska 26A

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-911

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp.bp@amw.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://amw.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://amw.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie Mieniem Skarbu Państwa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 12 miesięcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-de7c4a19-1368-4b8d-a796-674fafe6b57e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00187668

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00006519/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.64 Catering - Biuro Prezesa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00153040

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP-BP.2616.87.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

52166,39 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego na potrzeby spotkań organizowanych przez komórki organizacyjne Zamawiającego takich jak (posiedzenia, konferencje, szkolenia, spotkanie wigilijne).

4.5.3.)Główny kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55400000-4 - Usługi podawania napojów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46170 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

72549 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46170 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Andrzej Mendra A. M. GASTRO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1130470093

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46170,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące po…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
182 573 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 792 zł529 305 zł
Rozstęp międzykwartylowy
432 513 zł
Źródło próbki
CPV 55300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 792 zł
Mediana
182 573 zł
Górny kwartyl
529 305 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Agencja Mienia Wojskowego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 46 170 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Andrzej Mendra A. M. GASTRO (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.