Unieważniono wszystkie części postępowania3 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia (D)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przeprowadzenie szkoleń specjalistycznych dla pracowników i kandydatów na pracowników centrum usług społecznych”

Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) opublikował wynik postępowania „Przeprowadzenie szkoleń specjalistycznych dla pracowników i kandydatów na pracowników…”. Złożono 3 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 87 474 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 3 części postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 200149196

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

gen. George’a Smitha Pattona 8

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-688

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rops@rops-bialystok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rops-bialystok.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/rops_bialystok/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Polityka społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przeprowadzenie szkoleń specjalistycznych dla pracowników i kandydatów na
pracowników centrum usług społecznych”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4536a941-89ba-42e6-b0b8-98871905da83

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00184740

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00043770/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Usługa trenerska na realizację szkoleń, spotkań, warsztatów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim” w ramach realizacji Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), Działanie 04.13: Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00105513

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.26.3.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

255315,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje usługę przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych dla pracowników i kandydatów na pracowników centrum usług społecznych w ramach realizacji projektu „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim” w ramach realizacji Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), Działanie 04.13: Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach typu projektów pn. Działania ROPS w zakresie usług społecznych, pomocy społecznej, ekonomii społecznej i aktywnej integracji, służące włączeniu społecznemu.

Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie szkoleń specjalistycznych w formie stacjonarnej zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 marca 2020 r. w sprawie szkoleń dla pracowników centrum usług społecznych (Dz. U. 2020 r. poz. 664) oraz zgodnie z ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o realizowaniu usług społecznych przez centrum usług społecznych (Dz.U. 2019 poz. 1818).
Część 1: Moduł I: Szkolenie z zakresu zarządzania i organizacji usług społecznych – 2 edycje.

1. Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji zamówienia zostały zawarte w Załączniku nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części 1 zamówienia, pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Załączniku nr 7.1 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1 zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

87075,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje usługę przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych dla pracowników i kandydatów na pracowników centrum usług społecznych w ramach realizacji projektu „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim” w ramach realizacji Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), Działanie 04.13: Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach typu projektów pn. Działania ROPS w zakresie usług społecznych, pomocy społecznej, ekonomii społecznej i aktywnej integracji, służące włączeniu społecznemu.

Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie szkoleń specjalistycznych w formie stacjonarnej zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 marca 2020 r. w sprawie szkoleń dla pracowników centrum usług społecznych (Dz. U. 2020 r. poz. 664) oraz zgodnie z ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o realizowaniu usług społecznych przez centrum usług społecznych (Dz.U. 2019 poz. 1818).

Część 2: Moduł II: Szkolenie z zakresu opracowywania i realizacji indywidualnych planów usług społecznych – 2 edycje

1. Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji zamówienia zostały zawarte Załączniku nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części 2 zamówienia, pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały zawarte Załączniku nr 7.2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 2 zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

73515,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje usługę przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych dla pracowników i kandydatów na pracowników centrum usług społecznych w ramach realizacji projektu „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim” w ramach realizacji Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), Działanie 04.13: Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach typu projektów pn. Działania ROPS w zakresie usług społecznych, pomocy społecznej, ekonomii społecznej i aktywnej integracji, służące włączeniu społecznemu.

Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie szkoleń specjalistycznych w formie stacjonarnej zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 marca 2020 r. w sprawie szkoleń dla pracowników centrum usług społecznych (Dz. U. 2020 r. poz. 664) oraz zgodnie z ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o realizowaniu usług społecznych przez centrum usług społecznych (Dz.U. 2019 poz. 1818).

Część 3: Moduł III: Szkolenie z zakresu organizacji społeczności lokalnej – 2 edycje

1. Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji zamówienia zostały zawarte Załączniku nr 1.3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części 3 zamówienia, pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Załączniku nr 7.3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 3 zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

94725,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W niniejszym postępowaniu w ramach części 1 zamówienia wpłynęła jedna oferta złożona przez Wykonawcę - Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych CSK Expert RafałGorczowski z siedzibą w Warszawie. Zamawiający dokonał czynności badania i oceny ofert i w dniu 12.03.2025 r wybrał ofertę Wykonawcy - Centrum Rozwiązywania Problemów
Społecznych CSK Expert Rafał Gorczowski z siedzibą w Warszawie, jako najkorzystniejszą w ramach części 1 zamówienia. Zamawiający działając na postawie art. 281 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp w celu należytej
realizacji umowy w sprawie zamówienia publicznego w SWZ zawarł informacje o formalnościach, jakie muszą zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający wymagał od Wykonawcy, którego oferta została uznana jako najkorzystniejsza w danej części, (...) udokumentowania doświadczenia kadry skierowanej do realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie ze złożonym oświadczeniem Wykonawcy na potrzeby spełnienia warunków udziału w postępowaniu (...) w sposób wskazany w rozdziale XIX pkt 2 SWZ. Wykonawca nie wywiązał się z obowiązku o którym mowa w rozdziale XIX pkt 2 SWZ. Wobec powyższego Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy. W tym miejscu należy podkreślić, że "uchylaniem się od zawarcia umowy jest nie tylko odmowa podpisania umowy (art. 98 ust. 6 pkt 2 lit. a p.z.p.), która jest tożsama ze stanowiskiem podjętym świadomie przez wykonawcę i przekazanym do wiadomości zamawiającego, lecz także wszelkie przyczyny leżące po stronie wykonawcy uniemożliwiające zawarcie umowy (art. 98 ust. 6 pkt 3 p.z.p.), zarówno przez niego zawinione, jak i niezawinione. Przykładami uchylania się od zawarcia umowy będą m.in.: (...) 3) niezorganizowanie dokumentów wymaganych dla zawarcia umowy" H. Nowak, M. Winiarz (red.),"Prawo zamówień publicznych. Komentarz"
Zgodnie z dyspozycją art. 263 Pzp w przypadku uchylania się od zawarcia umowy przez wybranego wykonawcę, zamawiający unieważnia postępowanie, zwłaszcza że w sprawie nie wpłynęła żadna inna oferta mogąca podlegać ocenie.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27450,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27450,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W niniejszym postępowaniu w ramach części 2 zamówienia wpłynęła jedna oferta złożona przez Wykonawcę - Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych CSK Expert Rafał Gorczowski z siedzibą w Warszawie. Zamawiający dokonał czynności badania i oceny ofert i
w dniu 12.03.2025 r wybrał ofertę Wykonawcy - Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych CSK Expert Rafał Gorczowski z siedzibą w Warszawie, jako najkorzystniejszą w ramach części 2 zamówienia.
Zamawiający działając na postawie art. 281 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp w celu należytej realizacji umowy w sprawie zamówienia publicznego w SWZ zawarł informacje o formalnościach, jakie muszą zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający wymagał od Wykonawcy, którego oferta została uznana jako najkorzystniejsza w danej części, (...) udokumentowania doświadczenia kadry skierowanej do realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie ze złożonym oświadczeniem Wykonawcy na potrzeby spełnienia warunków udziału w postępowaniu (...) w
sposób wskazany w rozdziale XIX pkt 2 SWZ. Wykonawca nie wywiązał się z obowiązku o którym mowa w rozdziale XIX pkt 2 SWZ.
Wobec powyższego Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy.
W tym miejscu należy podkreślić, że "uchylaniem się od zawarcia umowy jest nie tylko odmowa podpisania umowy (art. 98 ust. 6 pkt 2 lit. a p.z.p.), która jest tożsama ze stanowiskiem podjętym świadomie przez wykonawcę i przekazanym do wiadomości zamawiającego, lecz także wszelkie przyczyny leżące po stronie wykonawcy uniemożliwiające zawarcie umowy (art. 98 ust. 6 pkt 3 p.z.p.), zarówno przez niego zawinione, jak i niezawinione. Przykładami uchylania się od zawarcia umowy będą m.in.: (...) 3) niezorganizowanie dokumentów wymaganych dla zawarcia umowy" H. Nowak, M. Winiarz (red.),"Prawo zamówień publicznych. Komentarz" Zgodnie z dyspozycją art. 263 Pzp w przypadku uchylania się od zawarcia umowy przez wybranego wykonawcę, zamawiający unieważnia postępowanie, zwłaszcza że w sprawie nie wpłynęła żadna inna oferta mogąca podlegać ocenie.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24180,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24180,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W niniejszym postępowaniu w ramach części 3 zamówienia wpłynęła jedna oferta złożona przez Wykonawcę - Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych CSK Expert Rafał Gorczowski z siedzibą w Warszawie. Zamawiający dokonał czynności badania i oceny ofert i w dniu 12.03.2025 r wybrał ofertę Wykonawcy - Centrum Rozwiązywania Problemów
Społecznych CSK Expert Rafał Gorczowski z siedzibą w Warszawie, jako najkorzystniejszą w ramach części 3 zamówienia. Zamawiający działając na postawie art. 281 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp w celu należytej realizacji umowy w sprawie zamówienia publicznego w SWZ zawarł informacje o formalnościach, jakie muszą zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający wymagał od Wykonawcy,
którego oferta została uznana jako najkorzystniejsza w danej części, (...) udokumentowania doświadczenia kadry skierowanej do realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie ze złożonym oświadczeniem Wykonawcy na potrzeby spełnienia warunków udziału w postępowaniu (...) w sposób wskazany w rozdziale XIX pkt 2 SWZ. Wykonawca nie wywiązał się z obowiązku o którym mowa w rozdziale XIX pkt 2 SWZ. Wobec powyższego Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy. W tym miejscu należy podkreślić, że "uchylaniem się od zawarcia umowy jest nie tylko odmowa podpisania umowy (art. 98 ust. 6 pkt 2 lit. a p.z.p.), która jest tożsama ze stanowiskiem podjętym świadomie przez wykonawcę i przekazanym do wiadomości zamawiającego, lecz także wszelkie przyczyny leżące po stronie wykonawcy uniemożliwiające zawarcie umowy (art. 98 ust. 6 pkt 3 p.z.p.), zarówno przez niego zawinione, jak i niezawinione. Przykładami uchylania się od zawarcia umowy będą m.in.: (...) 3) niezorganizowanie dokumentów wymaganych dla zawarcia umowy" H. Nowak, M. Winiarz (red.),"Prawo zamówień publicznych. Komentarz"
Zgodnie z dyspozycją art. 263 Pzp w przypadku uchylania się od zawarcia umowy przez wybranego wykonawcę, zamawiający unieważnia postępowanie, zwłaszcza że w sprawie nie wpłynęła żadna inna oferta mogąca podlegać ocenie.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23580,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23580,00 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.