Unieważniono 2 części postępowania3 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup i dostawa sprzętu, wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Szkoły Przyszłości w Gminie Cieszków”

Postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu, wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych w ramach projektu Szkoły…” zamawiającego Gmina Cieszków (Cieszków, Dolnośląskie) zostało unieważnione. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina CieszkówCieszków, Dolnośląskie (powiat Milicki →)opublikowano 4 kwietnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 231 541 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CIESZKÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934680

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

GRUNWALDZKA 41

1.5.2.)Miejscowość

Cieszków

1.5.3.)Kod pocztowy

56-330

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ug.cieszkow.pl, inwestycje@ug.cieszkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cieszkow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.cieszkow.pl/m,199,przetargi-aktualne.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup i dostawa sprzętu, wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Szkoły Przyszłości w Gminie Cieszków”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-95e85135-6e96-4247-9a02-bf61ed277d92

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00177514

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działanie FEDS.08.01 Wsparcie na rzecz szkolnictwa podstawowego i średniego ( z wyłączeniem infrastruktury)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FZ.271.1.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I Zakup i dostawa sprzętów

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu, wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych dla 2 szkół podstawowych w Gminie Cieszków ( Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Cieszkowie praz Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pakosławsku) w ramach projektu „Szkoły Przyszłości w Gminie Cieszków” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Działanie FEDS.08.01 Wsparcie na rzecz szkolnictwa podstawowego i średniego (z wyłączeniem infrastruktury).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.)Wartość części

2580000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu, wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych dla 2 szkół podstawowych w Gminie Cieszków ( Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Cieszkowie praz Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pakosławsku) w ramach projektu „Szkoły Przyszłości w Gminie Cieszków” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Działanie FEDS.08.01 Wsparcie na rzecz szkolnictwa podstawowego i średniego (z wyłączeniem infrastruktury).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

212000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - Zakup i dostawa urządzenia muzycznego interaktywnego

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu, wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych dla 2 szkół podstawowych w Gminie Cieszków ( Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Cieszkowie praz Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pakosławsku) w ramach projektu „Szkoły Przyszłości w Gminie Cieszków” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Działanie FEDS.08.01 Wsparcie na rzecz szkolnictwa podstawowego i średniego (z wyłączeniem infrastruktury).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.)Wartość części

50000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie faktyczne :
Zamawiający odrzucił ofertę Wykonawcy ALTARE SPÓŁKA Z O.O. ul. Warszawska 151 25-547 Kielce na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).

Oferta złożona przez Wykonawcę nie spełnia wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ – Załącznik nr 8. Specyfikacja szczegółowa przedmiotu zamówienia w zakresie:

Poz. 9 – zaoferowano inny rozmiar
Poz. 10 – zaoferowano inny rozmiar
Poz. 24 - zaoferowano inny robot o niższych parametrach oraz nie posiada pakietu rozszerzonego (z matą edukacyjną, scenariuszami zajęć oraz zestawem fiszek)
Poz. 36 – zaoferowano zestaw klocków bez 12 pojedynczych zestawów
Poz. 37 - zaoferowano zestaw klocków bez 12 pojedynczych zestawów
Poz. 62 – zaoferowane inne kostki do nauki angielskiego

W związku z odrzuceniem jedynej oferty w Części II - postępowanie unieważnia się na podstawie art. 255 pkt 2 Pzp.

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie faktyczne :
W postępowaniu o udzielenie powyższego zamówienia dla Część III - Zakup i dostawa urządzenia muzycznego interaktywnego w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 02 kwietnia 2025 r. do godziny 12:00. nie wpłynęła żadna ważna oferta.

Sekcja 10

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162110-9Sprzęt dydaktyczny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
231 541 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 107 zł433 530 zł
Rozstęp międzykwartylowy
362 422 zł
Źródło próbki
CPV 39162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
71 107 zł
Mediana
231 541 zł
Górny kwartyl
433 530 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Cieszków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Cieszków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162110-9 (Sprzęt dydaktyczny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.