Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
25 039 291 zł
Umowa zawarta
31 marca 2025
Okres realizacji
od 31 marca 2025 do 31 maja 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego TBS nr 23 wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Głogowie.

Zamawiający Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Głogowie (Głogów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego TBS nr 23 wraz z infrastrukturą towarzyszącą…”, wybierając ofertę wykonawcy PRE-FABRYKAT Sp. z o.o. Wartość umowy: 25 039 291 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
25 039 291 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRE-FABRYKAT Sp. z o.o. (Karpacz), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 25 039 290,95 zł (umowę zawarto 31 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 31 marca 2025 r. do 31 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail