Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
433 944 zł
Umowa zawarta
1 kwietnia 2025
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 433 944 zł – 557 928 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena50%Liczba adwokatów, radców prawnych lub prawników zagranicznych skierowanych do realizacji z10%Doświadczenie w obszarze doradztwa prawnego w realizacji inwestycji budowlanych15%Doświadczenie w obszarze prawa zamówień publicznych15%Doświadczenie w obszarze prawa pracy10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie obsługi prawnej Uniwersytetu w Białymstoku

Zamawiający Uniwersytet w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie obsługi prawnej Uniwersytetu w Białymstoku”, wybierając ofertę wykonawcy Kancelaria Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy. Wartość umowy: 433 944 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 1 kwietnia 2025
Wartość umowy
433 944 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,0 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 grudnia 2024

    Termin ofert: 30 grudnia 2024 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 kwietnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kancelaria Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy (Białystok).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 433 944,00 zł (umowę zawarto 1 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 433 944,00 zł do 557 928,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail