Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
216 396 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, Ubezpieczenia następstw nieszc
    Wartość umowy
    176 538 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenia autocasco, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów
    Wartość umowy
    39 858 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena70%Zaakceptowanie klauzul dodatkowych20%Zwiększenie limitów odpowiedzialności10%Cena80%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

UBEZPIECZENIE GMINY ORCHOWO NA OKRES 17.04.2025 – 16.04.2027 R.

Zamawiający Gmina Orchowo (Orchowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „UBEZPIECZENIE GMINY ORCHOWO NA OKRES 17.04.2025 – 16.04.2027 R”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 216 396 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina OrchowoOrchowo, Wielkopolskieopublikowano 31 marca 2025
Łączna wartość umów
216 396 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (część 1); Generali T.U. S.A. Biuro w Olsztynie (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 216 396,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail