Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
849 930 zł
Umowa zawarta
28 marca 2025
Okres realizacji
30 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zespołu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE OPRACOWANIA PROJEKTU PLANU OCHRONY DLA PARKU KRAJOBRAZOWEGO WYSOCZYZNY ELBLĄSKIEJ

Zamawiający Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE OPRACOWANIA PROJEKTU PLANU OCHRONY DLA PARKU KRAJOBRAZOWEGO…”, wybierając ofertę wykonawcy Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska. Wartość umowy: 849 930 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Park Krajobrazowy Wysoczyzny ElbląskiejElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 31 marca 2025
Wartość umowy
849 930 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 lutego 2025

    Termin ofert: 13 marca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 marca 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 849 930,00 zł (umowę zawarto 28 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001286286

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bohaterów Westerplatte 18

1.5.2.)Miejscowość

Elbląg

1.5.3.)Kod pocztowy

82-300

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 55 6114590

1.5.8.)Numer faksu

-

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pkwe@warmia.mazury.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pkwe.warmia.mazury.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eef88764-6f16-4f79-946d-28a68b354cef

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka sektora finansów publicznych, dla której organem założycielskim lub nadzorującym jest jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE OPRACOWANIA PROJEKTU PLANU OCHRONY DLA PARKU KRAJOBRAZOWEGO WYSOCZYZNY ELBLĄSKIEJ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eef88764-6f16-4f79-946d-28a68b354cef

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00169870

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00082900/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Wykonanie projektu "Planu ochrony Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Priorytet FEWM.02 ŚRODOWISKO Działanie FEWM.02.12 Ochrona bioróżnorodności SCHEMAT B Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021–2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00122344

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PKWE-OK.26.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

758102,98 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie opracowania projektu planu ochrony dla Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

90712400-5 - Usługi planowania strategii zarządzania zasobami naturalnymi lub ich ochrony

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90700000-4 - Usługi środowiska naturalnego

90712000-1 - Planowanie środowiska naturalnego

90720000-0 - Ochrona środowiska

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

38221000-0 - Geograficzne systemy informacyjne (GIS lub równorzędne)

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

849930,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

849930,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

849930,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

522 000 18 89

7.3.3)Ulica

ul. Erazma Ciołka 13

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-445

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Tribio sp z o.o. w zakresie udostępnienia specjalisty ds. fauny, DOM Biuro Urbanistyczne, Kiełb-Stańczuk, Jaszczuk-Skolimowska Spółka jawna w zakresie udostępnienia specjalistów ds. zagospodarowania przestrzennego oraz ds. turystyki i edukacji

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

849930,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Elbląg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 849 930 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90712400-5 (Usługi planowania strategii zarządzania zasobami naturalnymi lub ich ochrony). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.