Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
736 354 zł
Umowa zawarta
27 marca 2025
Okres realizacji
do 26 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Aspekty środowiskowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości na terenie Gminy Fajsławice

Zamawiający Gmina Fajsławice (Fajsławice, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości na terenie Gminy Fajsławice”, wybierając ofertę wykonawcy EKO-KRAS SP. Z O.O. Wartość umowy: 736 354 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina FajsławiceFajsławice, Lubelskie (powiat Krasnostawski →)opublikowano 27 marca 2025
Wartość umowy
736 354 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKO-KRAS SP. Z O.O. (KRAŚNIK), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 736 353,50 zł (umowę zawarto 27 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail