Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
270 658 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa : Części I: wody mineralnej w bezzwrotnych, zakręcanych szklanych butelkach o pojemności 300 mln lub 330 mln w tym : 45 000 sztuk wody niegazowanej oraz 45 000 sztuk wody gazowanej
    Wartość umowy
    211 500 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa : artykułów spożywczych zgodnie z Załącznikiem nr 2B -Projekt Umowy - Opis Przedmiotu Zamówienia
    Wartość umowy
    59 158 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wody mineralnej w szklanych butelkach oraz artykułów spożywczych

Zamawiający Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wody mineralnej w szklanych butelkach oraz artykułów spożywczych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 270 658 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 25 marca 2025
Łączna wartość umów
270 658 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 stycznia 2025

    Termin ofert: 11 lutego 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    25 marca 2025

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Norton D.A.A.P Nadulny Sp.j (część 1); P.H.U. BLUGEL Angelika Uchańska (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 270 657,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 382088467

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piękna 20

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-549

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@knf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.knf.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5dcbe596-c4d6-4381-b205-4a51809930ae

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


nadzór nad rynkiem finasowym

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup wody mineralnej w szklanych butelkach oraz artykułów spożywczych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5dcbe596-c4d6-4381-b205-4a51809930ae

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00160449

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00245785/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.16 Zakup wody mineralnej w szklanych butelkach oraz artykułów spożywczych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00079599

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZA-DZAZZP.2610.53.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa :
Części I: wody mineralnej w bezzwrotnych, zakręcanych szklanych butelkach o pojemności 300 mln lub 330 mln w tym : 45 000 sztuk wody niegazowanej oraz 45 000 sztuk wody gazowanej

4.5.3.)Główny kod CPV

41100000-0 - Woda naturalna

4.5.5.)Wartość części

240075,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa : artykułów spożywczych zgodnie z Załącznikiem nr 2B -Projekt Umowy - Opis Przedmiotu Zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

66921,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

211500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

249300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

211500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Norton D.A.A.P Nadulny Sp.j

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5341369772

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

211500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59157,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80975,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59157,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U. BLUGEL Angelika Uchańska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992656913

7.3.4)Miejscowość

Długołęka

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59157,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

41100000-0Woda naturalna
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 270 658 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 41100000-0 (Woda naturalna). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Norton D.A.A.P Nadulny Sp.j (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.