Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5 178 288 zł
Umowa zawarta
20 lutego 2025
Okres realizacji
21 miesiące
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 5 178 288 zł – 12 273 161 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i rozbudowa drogi gminnej 270607K w km od 0+317,90 do km 0+406,00 (obiekt mostowy w km 0+365,00) w miejscowości Szymbark, Gmina Gorlice

Zamawiający Gmina Gorlice (Gorlice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i rozbudowa drogi gminnej 270607K w km od 0+317,90 do km 0+406,00 (obiekt…”, wybierając ofertę wykonawcy REMOST Sp. z o. o.,. Wartość umowy: 5 178 288 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina GorliceGorlice, Małopolskie (powiat Gorlicki →)opublikowano 24 marca 2025
Wartość umowy
5 178 288 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 listopada 2024

    Termin ofert: 17 stycznia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 marca 2025

    11 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy REMOST Sp. z o. o. (Dębica), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 178 288,20 zł (umowę zawarto 20 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 5 178 288,20 zł do 12 273 161,30 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail