Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 744 746 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Okres realizacji
13 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 744 746 zł – 2 133 304 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa drogi gminnej nr 270574K w km od 0+000,00 do km 0+662,17 w miejscowości Ropica Polska, Gmina Gorlice

Zamawiający Gmina Gorlice (Gorlice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa drogi gminnej nr 270574K w km od 0+000,00 do km 0+662,17 w miejscowości Ropica…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 744 746 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina GorliceGorlice, Małopolskie (powiat Gorlicki →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 744 746 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o. (Gorlice), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 744 746,01 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 744 746,01 zł do 2 133 303,67 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 13 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail