Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Daniel Strzelecki· Żakowicemikrofirma
Wartość umowy
140 000 zł
Umowa zawarta
19 marca 2025
Okres realizacji
20 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 140 000 zł – 232 827 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie planu ogólnego gminy Szprotawa

Zamawiający Gmina Szprotawa (Szprotawa, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie planu ogólnego gminy Szprotawa”, wybierając ofertę wykonawcy Daniel Strzelecki. Wartość umowy: 140 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SzprotawaSzprotawa, Lubuskie (powiat Żagański →)opublikowano 20 marca 2025
Wartość umowy
140 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lutego 2025

    Termin ofert: 3 marca 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 marca 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Daniel Strzelecki (Żakowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 140 000,00 zł (umowę zawarto 19 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 140 000,00 zł do 232 826,70 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Szprotawa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770445

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 45

1.5.2.)Miejscowość

Szprotawa

1.5.3.)Kod pocztowy

67-300

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.rzeszutek@szprotawa-um.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szprotawa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0796eece-06bf-4640-8264-b387be978d38

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie planu ogólnego gminy Szprotawa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0796eece-06bf-4640-8264-b387be978d38

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00155193

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00028153/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Opracowanie planu ogólnego gminy Szprotawa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00115078

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WI.271.9.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje:

W ramach opracowanie planu ogólnego dla gminy Szprotawa zgodnie z przepisami ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 t.j. ), które weszły w życie w dniu 24 września 2023 r. należy wykonać:

 Dokonanie inwentaryzacji urbanistycznej i oceny istniejącego stanu zagospodarowania,
 Sporządzenie opracowania ekofizjograficznego lub wykorzystanie istniejącej ekofizjografii
 Przygotowanie projektów pism związanych z zawiadomieniem właściwych instytucji o podjęciu przez Radę Miasta uchwały o przystąpieniu do sporządzenia planu ogólnego,
 Przygotowanie projektów ogłoszeń i obwieszczeń Burmistrza Miasta wymaganych ustawą,
 Wykonanie analizy złożonych wniosków przez osoby fizyczne i prawne oraz zgłoszone przez organy i instytucje, w tym sporządzenie wykazu wniosków, przygotowanie propozycji ich rozpatrzenia wraz z uzasadnieniem, jak również ewentualne pracowanie wykazu odpowiedzi do organów i instytucji określonych ustawą oraz innych instytucji
i jednostek poinformowanych o przystąpieniu do planu,
 Sporządzenie projektu planu ogólnego wraz z uzasadnieniem i prognozą oddziaływania na środowisko (części tekstowe, graficzne, dane przestrzenne),
 Przygotowanie projektów pism związanych z opiniowaniem i uzgadnianiem projektu planu ogólnego,
 Udział w posiedzeniach Miejskiej Komisji Architektoniczno-Urbanistycznej,
 Dokonanie analizy i opracowanie wykazu uzyskanych uzgodnień i opinii wraz z ewentualnym wprowadzeniem korekt w projekcie planu ogólnego,
 Udział w konsultacjach społecznych dotyczących projektu planu ogólnego z mieszkańcami miasta oraz udzielanie stosownych informacji i wyjaśnień,
 Sporządzenie analizy wniesionych uwag do projektu planu ogólnego wraz z propozycją ich rozstrzygnięcia oraz ewentualnym wprowadzeniem korekt do projektu planu ogólnego,
 Przygotowanie projektu uchwały z załącznikami i udział w sesji Rady Miasta uchwalającej plan ogólny,
 Wykonawca zobowiązuje się skompletować i przygotować dokumentację
formalno-prawną w celu przedłożenia jej Urzędowi Wojewódzkiemu,
 W przypadku wystąpienia potrzeby ponowienia procedury planistycznej Wykonawca zobowiązuje się do ponowienia niezbędnych czynności, jak również do ponownego opracowania niezbędnych dokumentów w ramach niniejszej umowy,
 Wykonawca jest zobowiązany do udziału w czynnościach niezbędnych do ewentualnego doprowadzenia do zgodności projektu planu ogólnego z przepisami prawa w sytuacji stwierdzenia nieważności uchwały przez Wojewodę,
 Wykonawca odpowiada za koordynację prawidłowości przebiegu procedury planistycznej oraz na ewentualne żądanie bierze udział w spotkaniach z Zamawiającym,
 Wszelkie prace projektowe lub czynności nie opisane powyżej,
a wynikające z procedur określonych w ustawie oraz przepisach szczególnych, niezbędne do właściwego i kompletnego opracowania zamówienia Wykonawca winien wykonać w ramach przedmiotu zamówienia, kosztów i terminów wykonania przedmiotu zamówienia.
b) Niezbędne do wykonania załączniki potrzebne na cele opracowania przedmiotowego zamówienia:
 Część tekstowa w wersji papierowej i elektronicznej, w ilości 1 egzemplarz,
 Część graficzna w wersji papierowej i elektronicznej, w ilości 1 egzemplarz,
 Prognoza oddziaływania na środowisko w wersji papierowej
i elektronicznej, w ilości 1 egzemplarz,
 Rysunek planu ogólnego w wersji elektronicznej w formacie SHP lub DXF z podziałem na warstwy, na których leżą obiekty jednej kategorii,
 Rysunek planu ogólnego w formacie Geotiff,
 Dane przestrzenne,
 Wykonawca zobligowany jest do przygotowania oprócz ww. dokumentów innych dokumentów, których potrzeba wyłoni się w trakcie opracowywania przedmiotu zamówienia w ramach niniejszej umowy.
c) Wykonawca zobowiązuje się do przeniesienia majątkowych praw autorskich do wszystkich materiałów wytworzonych w ramach realizacji przedmiotu zamówienia na Zamawiającego w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie

4.5.3.)Główny kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

140000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

232826,7 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

140000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Daniel Strzelecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 529487679

7.3.3)Ulica

Wycieczkowa

7.3.4)Miejscowość

Żakowice

7.3.5)Kod pocztowy

95-040

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

140000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71400000-2Usługi architektoniczne dotyczące p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
188 668 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 896 zł348 780 zł
Rozstęp międzykwartylowy
205 885 zł
Źródło próbki
CPV 71400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 896 zł
Mediana
188 668 zł
Górny kwartyl
348 780 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szprotawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szprotawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 140 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71400000-2 (Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Daniel Strzelecki (Żakowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.