Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
207 255 zł
Umowa zawarta
17 marca 2025
Okres realizacji
od 18 marca 2025 do 28 lutego 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 207 255 zł – 216 480 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Termin realizacji dostawy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Zakup i dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Bończy"

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Bończy (Kraśniczyn, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Bończy”, wybierając ofertę wykonawcy PETROJET Sp. z o.o. Wartość umowy: 207 255 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
207 255 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lutego 2025

    Termin ofert: 28 lutego 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 marca 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PETROJET Sp. z o.o. (Pionki), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 207 255,00 zł (umowę zawarto 17 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 207 255,00 zł do 216 480,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 18 marca 2025 r. do 28 lutego 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej w Bończy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000294361

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bończa Kolonia 71

1.5.2.)Miejscowość

Kraśniczyn

1.5.3.)Kod pocztowy

22-310

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

82 577 41 36

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

administracjaboncza@dps.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

dpsboncza.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba2bce1a-5135-4981-bdbb-6a052d2b9724

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


powiatowa jednostka organizacyjna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pomoc społeczna- Dom Pomocy Społecznej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Zakup i dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Bończy"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba2bce1a-5135-4981-bdbb-6a052d2b9724

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00155033

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00105489/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Bończy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00116061

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPSB.3822.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Bończy” o parametrach spełniających wymagania normy L-1 wg. PN-C-96024:2020-12.
3.2 Dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego w ilości szacunkowej 50 000 litrów zgodnego z polską normą PN-C 96024:2020-12 spełniającego następujące wymagania:
1) Gęstość w 15°C, max 0,860g/m3
2) Wartość opałowa, min. 42,6 MJ/kg
3) Temperatura zapłonu, min. 56°C
4) Lepkość kinematyczna w 20°C max 6.00 mm2/s
5) Skład frakcyjny:
- do 250°C destyluje, max 65% (V/V)
- do 350°C destyluje min. 85% (V/V)
6) Temperatura płynięcia, max - 20°C
7) Pozostałość po koksowaniu z 10% pozostałości destylacyjnej, max 0,3% (m/m)
8) Zawartość siarki, max 0,1% (m/m)
9) Zawartość wody, max 200 mg/kg
10) Zawartość zanieczyszczeń stałych, max 24 mg/kg
11) Pozostałość po spopieleniu, max 0,01 (m/m).

4.5.3.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

207255,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

216480,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

207255,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PETROJET Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 142428908

7.3.3)Ulica

Kieszek 52

7.3.4)Miejscowość

Pionki

7.3.5)Kod pocztowy

26-670

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

207255,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-03-18 do 2026-02-28

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zadania kwotę w wysokości 225.090,00 zł brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Bończy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraśniczyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 207 255 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PETROJET Sp. z o.o. (Pionki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.