Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
180 180 zł
Umowa zawarta
13 marca 2025
Okres realizacji
do 26 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie subskrypcji oprogramowania Symantec wraz ze wsparciem producenta

Zamawiający Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie subskrypcji oprogramowania Symantec wraz ze wsparciem producenta”, wybierając ofertę wykonawcy Comp S.A. Wartość umowy: 180 180 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 17 marca 2025
Wartość umowy
180 180 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 lutego 2025

    Termin ofert: 28 lutego 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 marca 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Comp S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 180 179,74 zł (umowę zawarto 13 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail