Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Oferta nie została zabezpieczona wadium, zgodnie z zapisami pkt. 13.4.1) SWZ. Bank prowadzący rachunek Zamawiającego nie potwierdził otrzymania przelewu przed upływem terminu składania ofert. W wyznaczonym terminie została złożona jedna oferta. W związku z zaistnieniem okoliczności skutkujących odrzuceniem złożonej oferty Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 ofertaodrzucone: 1
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

9/TP/2025 wymiana posadzki w hali sortowni

Zamawiający Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) opublikował wynik postępowania „9/TP/2025 wymiana posadzki w hali sortowni”. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.Gdańsk, Pomorskieopublikowano 14 marca 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 468 333 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Oferta nie została zabezpieczona wadium, zgodnie z zapisami pkt. 13.4.1) SWZ. Bank prowadzący rachunek Zamawiającego nie potwierdził otrzymania przelewu przed upływem terminu składania ofert. W wyznaczonym terminie została złożona jedna oferta. W związku z… Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę. Odrzucono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190042880

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jabłoniowa 55

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-180

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zut@zut.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zut.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1068882

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

9/TP/2025 wymiana posadzki w hali sortowni

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aef8db1b-7297-4e89-a97f-01b8e461be3a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00146913

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00127186

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

9/TP/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

816000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z wymianą 300 m2 posadzki betonowej w hali przyjęcia odpadów sortowni, wraz z wymianą koryt odwodnieniowych, obejmujących wszystkie prace przygotowawcze, budowlane, technologiczne oraz gwarancyjne.

4.5.3.)Główny kod CPV

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferta nie została zabezpieczona wadium, zgodnie z zapisami pkt. 13.4.1) SWZ. Bank prowadzący rachunek Zamawiającego nie potwierdził otrzymania przelewu przed upływem terminu składania ofert. W wyznaczonym terminie została złożona jedna oferta. W związku z zaistnieniem okoliczności skutkujących odrzuceniem złożonej oferty Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50700000-2Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
468 333 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
268 662 zł770 666 zł
Rozstęp międzykwartylowy
502 005 zł
Źródło próbki
CPV 50700000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
268 662 zł
Mediana
468 333 zł
Górny kwartyl
770 666 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50700000-2 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.