Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 479 979 zł
Umowa zawarta
28 lutego 2025
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 3 479 979 zł – 3 775 604 złodrzucone: 3
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Gnojnik: droga nr 250340K w miejscowości Gnojnik od km 0+000 do km 0+413, droga nr 250357K w miejscowości Biesiadki od km 0+000 do km 0+494,60

Zamawiający Gmina Gnojnik (Gnojnik, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Gnojnik: droga nr 250340K w miejscowości…”, wybierając ofertę wykonawcy ROAD SYSTEMS S.C. Jacek Niedojadło. Wartość umowy: 3 479 979 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina GnojnikGnojnik, Małopolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 13 marca 2025
Wartość umowy
3 479 979 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ROAD SYSTEMS S.C. Jacek Niedojadło (Skrzyszów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 479 979,14 zł (umowę zawarto 28 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 3 479 979,14 zł do 3 775 604,37 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail