Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
P.H.U. "ECO INVEST" GRZEGORZ WOJNICKI· Karczmiska Pierwsze
Wartość umowy
244 770 zł
Umowa zawarta
4 marca 2025
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 244 770 zł – 445 260 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Sosnówka – II etap - przebudowa urządzeń i obiektów oczyszczalni ścieków miejscowości Sosnówka

Zamawiający Gmina Sosnówka (Sosnówka, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Sosnówka – II etap -…”, wybierając ofertę wykonawcy P.H.U. "ECO INVEST" GRZEGORZ WOJNICKI. Wartość umowy: 244 770 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina SosnówkaSosnówka, Lubelskieopublikowano 12 marca 2025
Wartość umowy
244 770 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.H.U. "ECO INVEST" GRZEGORZ WOJNICKI (Karczmiska Pierwsze).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 244 770,00 zł (umowę zawarto 4 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 244 770,00 zł do 445 260,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Sosnówka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237718

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sosnówka 55

1.5.2.)Miejscowość

Sosnówka

1.5.3.)Kod pocztowy

21-518

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

(83) 379 30 27

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sosnowka.przetargi@go2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sosnowka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-260c59e3-1123-4fa5-9b5b-574c8e97686d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej
na terenie gminy Sosnówka – II etap - przebudowa urządzeń i obiektów oczyszczalni ścieków miejscowości Sosnówka

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-260c59e3-1123-4fa5-9b5b-574c8e97686d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00142313

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00066933/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Sosnówka - II etap

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Inwestycja jest objęta dofinansowaniem dla operacji typu „Gospodarka wodno – ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego PROW na lata 2014-2020.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00669917

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.271.6.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

4044760,66 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

263057,59 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Sosnówka – II etap –przebudowa urządzeń i obiektów oczyszczalni ścieków miejscowości Sosnówka”. Zadanie realizowane jest w systemie zaprojektuj i wybuduj.
2. Inwestycja jest objęta dofinansowaniem dla operacji typu „Gospodarka wodno – ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego PROW na lata 2014-2020.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie na rzecz Zamawiającego, zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym robót budowlanych polegających na zaprojektowaniu i wykonaniu przebudowy urządzeń oczyszczalni ścieków.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie niezbędnych inwentaryzacji, wizji lokalnych,
2) wykonanie kompletnego projektu budowlanego,
3) uzyskanie wszelkich opinii, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów wymaganych przepisami szczególnymi,
4) wykonanie ww. robót zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową,
5) udzielenie gwarancji jakości i rękojmi za wady,
dla zadania przebudowa urządzeń i obiektów oczyszczalni ścieków miejscowości Sosnówka.
5. Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z programem funkcjonalno - użytkowym stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ i projektu umowy stanowiącego załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

244770,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

445260,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

244770,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U. "ECO INVEST" GRZEGORZ WOJNICKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 060477155

7.3.3)Ulica

Górki, 17

7.3.4)Miejscowość

Karczmiska Pierwsze

7.3.5)Kod pocztowy

24-310

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wykonanie części robót budowlanych - P.H.U. BIOINSTAL Urban Jakub ul. Leśna 4, 55-080 Smolec.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

244770,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sosnówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sosnówka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 244 770 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45252100-9 (Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.H.U. "ECO INVEST" GRZEGORZ WOJNICKI (Karczmiska Pierwsze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.