Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
156 782 zł
Umowa zawarta
28 lutego 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dodatkowego odbioru z cmentarzy komunalnych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Banie pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych

Zamawiający Gmina Banie (Banie, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Banie pochodzących z…”, wybierając ofertę wykonawcy EKO-MYŚL Sp. z o.o. Wartość umowy: 156 782 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina BanieBanie, Zachodniopomorskieopublikowano 12 marca 2025
Wartość umowy
156 782 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKO-MYŚL Sp. z o.o. (Dalsze 36, 74-300 Myślibórz), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 156 782,06 zł (umowę zawarto 28 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail