Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
353 010 zł
Umowa zawarta
12 marca 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 353 010 zł – 597 165 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja samochodu strażackiego OSP Przywitowo.”

Zamawiający Gmina Skrwilno (Skrwilno, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja samochodu strażackiego OSP Przywitowo”, wybierając ofertę wykonawcy PHU Jarosław Nowogórski. Wartość umowy: 353 010 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SkrwilnoSkrwilno, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 12 marca 2025
Wartość umowy
353 010 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU Jarosław Nowogórski (Koronowo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 353 010,00 zł (umowę zawarto 12 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 353 010,00 zł do 597 165,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SKRWILNO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866755

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rypińska 7

1.5.2.)Miejscowość

Skrwilno

1.5.3.)Kod pocztowy

87-510

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.7.)Numer telefonu

542700012

1.5.8.)Numer faksu

542700214

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@skrwilno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.skrwilno.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/skrwilno

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja samochodu strażackiego OSP Przywitowo.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e37d1337-d359-48f5-8e1d-5a962ffd23ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00141716

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00035354/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Modernizacja samochodu stażackiego OSP Przywitowo.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00083146

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.2.2025.AS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja samochodu pożarniczego marki STAR 266 na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej Przywitowo. Modernizacja samochodu pożarniczego marki STAR 266 w celu poprawienia jego mobilności, niezawodności polegający na zmianie parametrów technicznych poprzez wymianę silnika i skrzyni biegów, zmianę kabiny oraz całkowity remont oraz odnowę pojazdu. Zmodernizowany pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi.

4.5.3.)Główny kod CPV

50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50116000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji poszczególnych części pojazdów

34144210-3 - Wozy strażackie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

353010,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

597165,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

353010,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU Jarosław Nowogórski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5540087154

7.3.3)Ulica

Przyrzecze 7

7.3.4)Miejscowość

Koronowo

7.3.5)Kod pocztowy

86-010

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

353010,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skrwilno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skrwilno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 353 010 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50100000-6 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU Jarosław Nowogórski (Koronowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.