Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Usługi Remontowo – Budowlane „Ciepły Dom” Dariusz Pożuczek

Wartość umowy
22 737 535 zł
Umowa zawarta
13 lutego 2025
Okres realizacji
16 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 22 737 535 zł – 29 213 228 złodrzucone: 5
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa przedszkola miejskiego w Strzelinie wraz z infrastrukturą towarzyszącą

Zamawiający Gmina Strzelin (Strzelin, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa przedszkola miejskiego w Strzelinie wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, wybierając ofertę wykonawcy Ciepły Dom Sp. z o.o. Wartość umowy: 22 737 535 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina StrzelinStrzelin, Dolnośląskie (powiat Strzeliński →)opublikowano 7 marca 2025
Wartość umowy
22 737 535 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2024

    Termin ofert: 31 lipca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 marca 2025

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Ciepły Dom Sp. z o.o. (Karnków 61), wspólnie z: Usługi Remontowo – Budowlane „Ciepły Dom” Dariusz Pożuczek.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 22 737 534,76 zł (umowę zawarto 13 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 22 737 534,76 zł do 29 213 227,85 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 16 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail