Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 300 001 zł
Umowa zawarta
17 stycznia 2025
Okres realizacji
17 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 300 001 zł – 2 177 100 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na wykonane roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa kanalizacji deszczowej ul. Wojska Polskiego we Wleniu i zapewnienie zrzutu do Bobru

Zamawiający Gmina Wleń (Wleń, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa kanalizacji deszczowej ul. Wojska Polskiego we Wleniu i zapewnienie zrzutu do Bobru”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Ogólno-Budowlane "PAMA" Adrian Bucholc. Wartość umowy: 1 300 001 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina WleńWleń, Dolnośląskie (powiat Lwówecki →)opublikowano 7 marca 2025
Wartość umowy
1 300 001 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 lipca 2024

    Termin ofert: 29 sierpnia 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 marca 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Ogólno-Budowlane "PAMA" Adrian Bucholc (Sosnówka).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 300 000,53 zł (umowę zawarto 17 stycznia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 300 000,53 zł do 2 177 100,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 17 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail