ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć wyrównujących szanse edukacyjne dzieci przebywających w pieczy zastępczej

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć wyrównujących szanse edukacyjne dzieci…”. Termin składania ofert minął 14 marca 2025, 10:00. Planowany budżet: 519 305 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowe Centrum Pomocy RodziniePoznań, Wielkopolskieopublikowano 21 lutego 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
519 305 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 marca 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%DOŚWIADCZENIE OSÓB WSKAZANYCH DO PROWADZENIA KOREPETYCJI40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, DOŚWIADCZENIE OSÓB WSKAZANYCH DO PROWADZENIA KOREPETYCJI 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć wyrównujących szanse edukacyjne dzieci przebywających w pieczy zastępczej.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 519 304,80 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail