Przejdź do treści głównejPrzejdź do filtrówPrzejdź do wyników
Atlas PrzetargówATLASPrzetargów

Branże przetargów

BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia

Przetargi wg województwa

DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIO
Rejestr UmówCentralny Rejestr Umów JSFPBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe z funduszy UEZapytania ofertoweMałe zamówienia BZP i fundusze UE
O nasSłownikMetodologia
BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia
DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIORejestr UmówBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe
O nasSłownikMetodologia
PrzetargiLista wszystkich ogłoszeńZamawiającyUrzędy i instytucjeWykonawcyFirmy i konkurencjaBlogPoradniki, analizy i praktyka przetargowa
Atlas Przetargów

Kompleksowa analiza rynku zamówień publicznych w Polsce.

Bądź na bieżąco

Newsletter Przetargowy
Cotygodniowe podsumowanie rynku

Narzędzia

  • Wyszukiwarka przetargów
  • Baza przetargów
  • Monitoring przetargów
  • Ustaw alert email
  • Zapisane przetargi
  • Baza Zamawiających
  • Baza Wykonawców

Baza wiedzy

  • Raport danych: Pomorskie
  • Blog / Analizy
  • Słownik zamówień publicznych
  • Wyszukiwarka kodów CPV
  • Jak złożyć ofertę
  • Dokumenty przetargowe
  • Jak wypełnić JEDZ
  • Kalkulator wadium
  • Progi unijne
  • Prawo Zamówień Publicznych
  • Wyroki KIO (baza orzeczeń)
  • Centralny Rejestr Umów
  • Baza Konkurencyjności
  • Zapytania ofertowe
  • Platforma e-Zamówienia
  • Przetargi TED (UE)

O Atlasie

  • O nas
  • Metodologia danych
  • Indeks Konkurencyjności Zamówień
  • Dla mediów
  • Newsletter
  • kontakt@atlasprzetargow.pl
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Ustawienia cookies

Pozostałe projekty

Atlas Publiczny
Atlas PublicznyHub Analityczny
Atlas Dotacji
Atlas DotacjiGranty i Dofinansowania
© 2026 Atlas Przetargów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
RegulaminPolityka PrywatnościMetodologiaBlogMapa serwisu
Dane o zamówieniach pochodzą z Biuletynu Zamówień Publicznych i platformy e-Zamówienia (Urząd Zamówień Publicznych), bazy TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej) oraz bazy orzeczeń KIO (Urząd Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów ponownie wykorzystuje informacje sektora publicznego i nie jest źródłem urzędowym. Dane mapowe: autorzy OpenStreetMap.
Przetargi na Szkolenia i Edukację Poznań 2026 | BZP, TED | Atlas Przetargów
Strona głównaStrona główna
Przetargi na Szkolenia i Edukację
Przetargi na Szkolenia i Edukację Poznań 2026

Przetargi na Szkolenia i Edukację Poznań 2026

Przetargi na Szkolenia i Edukację w Poznaniu: około 13 nowych postępowań miesięcznie i szybkie przejście do rynku woj. wielkopolskie.

W bazie gromadzimy 362 ogłoszeń z branży szkoleń i kursów w Poznaniu, z czego ok. 13 pojawia się co miesiąc. W ostatnim tygodniu doszło 8 publikacji. Poznań odpowiada za 30,6% rynku woj. wielkopolskie.

Pełny alert dla miastaWięcej w woj. wielkopolskim
Dane aktualne na2 września 2026 13:41ostatni dodany przetarg
W bazie
362
ogłoszeń dla tej kombinacji
Nowe / mies.
13
średni napływ w mieście
Udział regionu
30,6%
udział w woj. wielkopolskim
Top zamawiający
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu
40 ogłoszeń
Najbliższe rynki
Przetargi PoznańWielkopolskiePiłaKoninGnieznoKalisz
Raport rynku: Poznań
Statystyki, ranking zamawiających i wykonawców

Aktualne przetargi publiczne

Aktualizacja: 2 września 2026 13:41
12 przetargów
Źródło ogłoszeniaŹródło
Sortowanie
Szkolenia i edukacja

Warsztaty z diagnozą FRIS dla pracowników Urzędu Miasta Poznania

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 11.09.2026
PoznańBZP
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Przygotowanie recenzji do przedmiotów studiów inżynierskich na kierunku Logistyka prowadzonych w formule kursów on-line

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 11.09.2026
PoznańBK
Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Przygotowanie treści do przedmiotów studiów inżynierskich na kierunku Informatyka prowadzonych w formule kursów e-learning oraz ich recenzje

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 11.09.2026
PoznańBK
Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

EFS21_04 Zapytanie ofertowe na prowadzenie szkoleń specjalistycznych

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 11.09.2026
PoznańBK
TEB Edukacja Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Zapytanie ofertowe w sprawie zamówienia na dostarczenie usług szkolenia dla nauczycieli w projekcie „Wsparcie szkolnictwa w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sichowie Dużym” z dnia 01.09.2026 r. - KURS Z ZAKRESU KONTROLOWANIA ZŁOŚCI I ZASTĘPOWANIA AGRESJI

Publikacja: 01.09.2026
Termin: 9.09.2026Za 7 dni
PoznańBK
Project Hub Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Wyłonienie osób prowadzących dogoterapii w ramach projektu „Wspieranie edukacji włączającej w Gminie Malanów” nr FEWP.06.07-IZ.00-0084/24

Publikacja: 01.09.2026
Termin: 9.09.2026Za 7 dni
PoznańBK
Zakład Doskonalenia Zawodowego
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Zapytanie ofertowe w sprawie zamówienia na dostarczenie usług szkolenia dla uczniów w projekcie „Wsparcie szkolnictwa w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sichowie Dużym” z dnia 31.08.2026 r. - SZKOLENIE ROLNICTWO 4.0

Publikacja: 31.08.2026
Termin: 8.09.2026Za 6 dni
PoznańBK
Project Hub Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Podejmij wyzwanie - zaktywizuj się już dziś

Publikacja: 31.08.2026
Termin: 8.09.2026Za 6 dni
PoznańBK
Fundacja Edukacja i Praca
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Świadczenie usług z zakresu nauki języka polskiego jako obcego dla Uczestniczek i Uczestników projektów „Bezpieczna Przystań" oraz „Zintegrowani w Poznaniu"

Publikacja: 28.08.2026
Termin: 7.09.2026Za 4 dni
PoznańBZP
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu
Zobacz szczegóły

Analiza rynku: Przetargi na szkolenia i kursy w Poznaniu

Aktualność danych: 2 września 2026 13:41

Aktywne ogłoszenia
12
z otwartym terminem dla tej kombinacji
Nowych w miesiącu
13
Średni napływ publikacji
Udział w regionie
30.6%
udział miasta w woj. wielkopolskim (cała historia)
Aktywni kupujący
6
8 publikacji w ostatnim tygodniu

O branży szkoleń i kursów w Poznaniu

Kombinacja przetargi na Szkolenia i Edukację poznań należy do aktywniejszych lokalnych rynków w serwisie. W tej chwili monitorujemy 12 aktywnych postępowań.

Miesięcznie pojawia się tu około 13 nowych ogłoszeń; przy takim tempie annualizowany wolumen wynosi około 156 publikacji rocznie. W ostatnim tygodniu doszło 8 publikacji. W tym segmencie dobrze działają alerty pod odnowienia umów, wieloletnie obsługi i powtarzalne pakiety usługowe.

Poznań odpowiada za około 30.6% wolumenu tej kategorii w woj. wielkopolskie, więc to miasto pełni rolę głównego lokalnego ośrodka zakupowego i często zasługuje na osobny alert miejski obok monitoringu całego województwa.

Warto zestawić Poznań z sąsiednimi ośrodkami tej samej kategorii, takimi jak Piła, Konin, Gniezno. Taki układ ogranicza szum, a jednocześnie nie zamyka się na projekty publikowane tuż poza granicą miasta.

Najaktywniejsi zamawiający to Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania. Liderem jest obecnie Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, dlatego jego publikacje warto obserwować osobno.

Ta strona zbiera lokalny rynek i ułatwia przejście do alertu miejskiego, województwa, głównych zamawiających i sąsiednich miast.

Przydatne przejścia dla tego rynku

Tu przejdziesz do alertu dla miasta, strony miejskiej, strony branży, wersji wojewódzkiej i profilu aktywnego zamawiającego.

Monitoring: Przetargi na szkolenia i kursy Poznań
Najkrótsza droga do alertu dla tej kombinacji.
Przetargi Poznań
Cały rynek zamówień publicznych dla tego miasta.
Przetargi na szkolenia i kursy
Cała branża w skali kraju i wszystkie regiony.
Przetargi wielkopolskie
Cały rynek zamówień publicznych w tym województwie.
Przetargi na szkolenia i kursy wielkopolskie
Widok wojewódzki dla tej samej branży.
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu przetargi
Profil najaktywniejszego zamawiającego dla tej kombinacji.

Sąsiednie rynki dla Poznań

1Piła
81ogłoszeń
2Konin
66ogłoszeń
3Gniezno
51ogłoszeń
4Kalisz
45ogłoszeń
5Złotów
44ogłoszeń
6Turek
43ogłoszeń

Jak czytać ten rynek

Strona miejska najlepiej sprawdza się wtedy, gdy chcesz oddzielić publikacje z jednego ośrodka od reszty województwa. To dobre miejsce do śledzenia lokalnych zamawiających i porównywania sąsiednich miast.

Miasto: Poznań
Branża: szkoleń i kursów
Rynek nadrzędny: woj. Wielkopolskie
Publikacje / miesiąc: 13

Najaktywniejsi zamawiający

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu
40 postępowań
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
22 postępowań
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
19 postępowań
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 im. Arkadego Fiedlera
14 postępowań
Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
13 postępowań
Ochotnicze Hufce Pracy Wielkopolska Wojewódzka Komenda
13 postępowań

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest wolumen aktywnych postępowań przetargi na Szkolenia i Edukację w Poznaniu?▼
W bazie Atlas Przetargów monitorujemy obecnie 12 aktywnych postępowań dla tej kombinacji. Liczba zmienia się wraz z dopływem nowych publikacji i wygasaniem starszych ogłoszeń.
Lepiej śledzić przetargi na Szkolenia i Edukację dla samego miasta Poznań czy dla całego województwa?▼
Poznań odpowiada za około 30.6% rynku tej kategorii w województwie (licząc całą historię publikacji), więc osobny alert miejski zwykle ma sens. Najlepszy efekt daje połączenie monitoringu miasta z alertem dla całego regionu.
Którzy zamawiający publikują najwięcej ogłoszeń w tej kombinacji?▼
Najczęściej pojawiają się zamawiający tacy jak Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania. Ich profile warto śledzić osobno, bo regularnie generują kolejne publikacje w tej kategorii.
Jak poszerzyć alert przetargi na Szkolenia i Edukację poza samo miasto Poznań?▼
Najlepiej dołożyć do alertu miejskiego sąsiednie rynki, takie jak Piła, Konin, Gniezno, oraz stronę wojewódzką. Dzięki temu monitoring pozostaje lokalny, ale nie traci publikacji z najbliższego otoczenia.

Przewodniki dla wykonawców z rynku szkoleń i kursów w Poznaniu

Ten zestaw linków wzmacnia ścieżkę od researchu lokalnego do działania: monitoring, procedura ofertowa, platforma składania ofert i reakcja na problemy formalne.

Monitoring przetargów

Ustaw alerty dla branży, miasta i CPV, żeby nie przegapiać nowych publikacji.

Przejdź do przewodnika
Platformy przetargowe

Sprawdź, gdzie składać oferty u największych zamawiających i jak nie gubić postępowań poza BZP.

Przejdź do przewodnika
Jak złożyć ofertę

Checklista procesu ofertowego: dokumenty, terminy, podpis i najczęstsze błędy.

Przejdź do przewodnika
Dokumenty przetargowe

Kompletna lista dokumentów na każdym etapie postępowania: SWZ, JEDZ, wadium, referencje.

Przejdź do przewodnika
PZP w praktyce

Najważniejsze tryby, terminy i zasady, które najczęściej decydują o poprawności oferty.

Przejdź do przewodnika
Odwołanie do KIO

Kiedy reakcja ma sens, jak policzyć termin i jak przygotować sprawę do odwołania.

Przejdź do przewodnika
e-Zamówienia

Obsługa konta wykonawcy, BZP i składania ofert elektronicznych w jednym miejscu.

Przejdź do przewodnika
Kalkulator wadium

Szybko sprawdź poziom wadium i porównaj go z wymaganiami z dokumentacji.

Przejdź do przewodnika
Progi PZP i TED

Szybko ustal, kiedy działa próg 170 000 zł, a kiedy postępowanie trafia do progów unijnych.

Przejdź do przewodnika
Szybki alert

Szybki alert: Przetargi na szkolenia i kursy w Poznaniu

Wstępnie ustawimy alert dla tej kombinacji branża + miasto. To skraca drogę od wejścia z Google do aktywnego monitoringu bez przejścia przez pełny formularz.

Branża: szkoleń i kursówMiasto: PoznańWojewództwo: WielkopolskieCPV: 80
Pełny monitoring

Podstawa prawna i źródła urzędowe

Oficjalne źródła regulacji, ogłoszeń i orzecznictwa w polskich zamówieniach publicznych.

Urząd Zamówień Publicznych (UZP)
Centralny regulator PZP, wytyczne, wzorcowe dokumenty
Platforma e-Zamówienia
Oficjalna platforma składania ofert i ogłoszeń (BZP)
TED (Tenders Electronic Daily)
Unijny dziennik ogłoszeń (przetargi powyżej progu UE)
Krajowa Izba Odwoławcza (KIO)
Orzecznictwo, wyroki, procedura odwoławcza
Ustawa PZP (ISAP)
Pełny tekst ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych
SIMAP: słownik CPV
Oficjalna klasyfikacja CPV (Common Procurement Vocabulary)
Ministerstwo Finansów: zamówienia publiczne
Progi unijne, rozporządzenia wykonawcze, komunikaty
UZP: interpretacje przepisów PZP
Oficjalne opinie prawne, wytyczne i dobre praktyki UZP

Monitoring dla branży szkoleń i kursów w Poznaniu

Ustaw monitoring tej kombinacji branża + miasto i odbieraj nowe ogłoszenia po synchronizacji danych ze źródłami. Jeśli rynek jest rozproszony, dołóż też widok wojewódzki.

Skonfiguruj monitoringZobacz województwo: Wielkopolskie

Przeglądaj także

mazowieckieśląskiemałopolskiedolnośląskiewielkopolskiepomorskiełódzkielubelskie

na Szkolenia i Edukację według województw

MazowieckieŚląskieMałopolskieDolnośląskieWielkopolskiePomorskieŁódzkieLubelskie

Przewodniki i narzędzia

Prawo zamówień publicznychUrząd zamówień publicznyche-ZamówieniaPrzetargi TEDCentralny Rejestr UmówKody CPVMonitoringDarmowe przetargiPrzetargi dla firmPlatformy