Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
429 840 zł
Umowa zawarta
14 lutego 2025
Okres realizacji
od 16 lutego 2025 do 15 maja 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Podniesienie kar umownych tytułem opóźnienia w wykonaniu przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych i gminnych na terenie Gminy Stara Kamienica w sezonie 2024/2025.

Zamawiający Gmina Stara Kamienica (Stara Kamienica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych i gminnych na terenie Gminy Stara Kamienica w sezonie…”, wybierając ofertę wykonawcy Gminny System Wodociągów i Kanalizacji „Kamienica” Sp. z o.o. Wartość umowy: 429 840 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
429 840 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Gminny System Wodociągów i Kanalizacji „Kamienica” Sp. z o.o. (Stara Kamienica), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 429 840,00 zł (umowę zawarto 14 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 16 lutego 2025 r. do 15 maja 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail